Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Схожий на вибухівку пристрій було знайдено в Новгороді-Сіверському

Невідомий схожий на вибухівку пристрій було знайдено 13 грудня по вулиці Козацька. Територія, де знайдено невідомий об'єкт була огороджена, людей близько не підпускали. На вигляд то була звичайна пластикова пляшка з під соку, яка вміщувала в собі невідому рідину з гранулами. Ємність була обмотана  ізоляційною стрічкою з добре видним живильним елементом.

Детальніше: Схожий на вибухівку пристрій було знайдено в Новгороді-Сіверському

Держлісгоспи проти Стратегії реформування лісового господарства до 2022 року, яку 15 листопада затвердив Кабмін

У документі зазначається - стратегія спрямована на удосконалення системи управління лісовим господарством, боротьбу з корупцією у галузі, на спрощення отримання документів з використання земель лісогосподарського призначення та інше. Але лісівники категорично проти постанови уряду, настільки, що навіть готові перекривати дороги.

Детальніше: Держлісгоспи проти Стратегії реформування лісового господарства до 2022 року, яку 15 листопада...

З Нанту до Москви – пішки

Молодого чоловіка, який тягне за собою габаритний візок,  ми зустріли біля села Стахорщина Новгород-Сіверського району. Фелікс-равлик, так він себе називає. Бо подорожує світом нерозлучно зі своїм маленьким будинком. Два роки і сім місяців француз крокує  через усю Європу і ось, досяг півночі України.  Його  звивистий маршрут проліг  від міста Нант, що на заході Франції,  до Москви.

Детальніше: З Нанту до Москви – пішки

Сказ в Чернігівській області

Півдесятка корів в сусідньому Семенівському районі загинуло від сказу, півтора десятки людей в лікарні. Надзвичайна ситуація сталася минулого тижня. Скоріш за все корови заразилися від диких тварин на пасовищі. Через те, що інкубаційний період при цій хворобі може бути дуже довгим, коли це сталося, ні пастухи, ні ветлікарі  не знають.

Детальніше: Сказ в Чернігівській області

f t g m

счетчики