Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відкрилась виставка відомої майстрині Тамари Мельник

«Посміхайтесь добрі люди, хай навколо світло буде» -саме з такою назвою відкрилась в Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» чергова персональна виставка робіт майстрині-лялькарки, членкині Національної спілки майстрів народної творчості України Тамари Мельник.

Детальніше: Відкрилась виставка відомої майстрині Тамари Мельник

Новгород-Сіверщина відзначила 3 річницю з дня загибелі Валерія Бондаренка

14 серпня у селі Попівка вшанували пам'ять загиблого в АТО капітана збройних сил України Валерія Бондаренка. У його рідному селі у приміщенні школи провели захід, присвячений пам’яті Валерія. До меморіальної дошки, що знаходиться в центрі села, всі бажаючі клали квіти. Відвідали і могилу героя на місцевому кладовищі. Скільки б не пройшло часу, а  всі відчули, що така втрата не забувається.

Детальніше: Новгород-Сіверщина відзначила 3 річницю з дня загибелі Валерія Бондаренка

Купуючи мед на ринку переконайтесь, що перед вами не фальсифікат

Липовий, гречаний, соняшниковий - сезон меду в самому розпалі. На місцевому ринку сорти цього цілющого і неймовірно смачного нектару представлені на будь який смак. Але як дізнатися, що мед дійсно натуральний, без жодних домішок?

Детальніше: Купуючи мед на ринку переконайтесь, що перед вами не фальсифікат

Прийом заяв на монетизацію субсидій в Новгороді-Сіверському триває

Триває прийом заяв для отримання грошової компенсації за невикористану частину субсидії. На сьогоднішній день до Новгород – Сіверського управління соціального захисту населення  звернулося понад 1800 громадян,  у яких після минулого опалювального сезону на рахунках залишились кошти.

Детальніше: Прийом заяв на монетизацію субсидій в Новгороді-Сіверському триває

Коли Літній кінотеатр перетвориться у сучасний спорткомплекс

Під колонами будівлі колишнього літнього кінотеатру, де має з’явитись спортивний комплекс, зараз будівельники орудують совковими лопатами. Ідуть демонтажні та підготовчі роботи. Всередині споруда теж перетворюється. Праці, ще треба докласти чимало. «Головне  аби обіцяне фінансування надійшло. Тоді до жовтня впораємось», - говорить виконроб.

Детальніше: Коли Літній кінотеатр перетвориться у сучасний спорткомплекс

f t g m

счетчики