Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Три переможні медалі привезли новгород-сіверські кікбоксери з чемпіонату міста Чернігів

Три переможні медалі привезли новгород-сіверські кікбоксери з чемпіонату міста Чернігів. Змагання проходили 30 вересня, в них брали участь понад 200 учасників з усієї Чернігівської області. Новгород-Сіверщину представляли троє спортсменів з спортклубу Горислав.

Детальніше: Три переможні медалі привезли новгород-сіверські кікбоксери з чемпіонату міста Чернігів

30 вересня у місті пройшло раллі «Князі в грязі»

30 вересня у місті пройшло раллі «Князі в грязі». На змагання зібралися 32 спортсмена з різних куточків України. Биринським лісним бездоріжжям мотоциклісти мали проїхати від 100 до 200 км.

Детальніше: 30 вересня у місті пройшло раллі «Князі в грязі»

Відкрилась виставка відомої майстрині Тамари Мельник

«Посміхайтесь добрі люди, хай навколо світло буде» -саме з такою назвою відкрилась в Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» чергова персональна виставка робіт майстрині-лялькарки, членкині Національної спілки майстрів народної творчості України Тамари Мельник.

Детальніше: Відкрилась виставка відомої майстрині Тамари Мельник

У Пушкарях запрацювала міжнародна експедиція археологів

У селі Пушкарі на Новгород-Сіверщині копають археологи. Після невеликого перериву у роботі, експедиція  знову запрацювала. Цього року вона є  міжнародною, адже працюють пошуковці не лише з України. Та чи вдалося щось знайти?

Детальніше: У Пушкарях запрацювала міжнародна експедиція археологів

Новгород-Сіверщина відзначила 3 річницю з дня загибелі Валерія Бондаренка

14 серпня у селі Попівка вшанували пам'ять загиблого в АТО капітана збройних сил України Валерія Бондаренка. У його рідному селі у приміщенні школи провели захід, присвячений пам’яті Валерія. До меморіальної дошки, що знаходиться в центрі села, всі бажаючі клали квіти. Відвідали і могилу героя на місцевому кладовищі. Скільки б не пройшло часу, а  всі відчули, що така втрата не забувається.

Детальніше: Новгород-Сіверщина відзначила 3 річницю з дня загибелі Валерія Бондаренка

f t g m

счетчики