Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Правові аспекти


"Правові аспекти"
- спеціальний проект про ознайомлення громадян  з нормами діючого законодавства.  Проект залучає провідних спеціалістів-правників, які роз’яснюють нововведення  законодавчої бази, що направлені на реформування та розвиток всіх сторін життя суспільства. Метою передачі є підвищення правої обізнаності сіверян. У програмі також розглядаються соціальні проблеми, шляхи їх вирішення на законодавчому рівні та на рівні громади. В першу чергу, випуски передач спрямовані на поліпшення юридичного захисту вразливих верст населення: інвалідів, чорнобильців, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт, учасників АТО та їх сімей, переселенців та малозабезпечених родин. 

Актуальне сьогодення

"Актуальне сьогодення" - інформаційно-аналітична передача висвітлює діяльність вищих органів державної влади, інформує громадськість щодо положень концепції державної регіональної політики. Висвітлюється захист інформаційної безпеки держави, пропагування збереження цілісності та суверенітету України. Представники органів державної влади роз'яснюють питання виконання державних і національних програм, аналізують хід реформ у всіх сферах життєдіяльності.

Сьогодні

Сьогодні"Сьогодні" - інформаційно-аналітична програма, в якій висвітлюється діяльність вищих органів державної влади, подається оперативна інформація про життя держави, міста, сіл Новгород-Сіверського району.

 

Підсумки тижня

"Підсумки тижня" - підсумкова інформаційно-аналітична програма, яка висвітлює головні події тижня. Виконання державних цільових програм охорони здоров’я, соціального захисту населення постраждалих  внаслідок аварії на ЧАЕС. Хід реформ в Україні. Висвітлення заходів щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні. Захист інформаційної безпеки держави.

Тема дня

"Тема дня" - інформаційно-аналітична передача, яка знайомить з головною подією дня. Висвітлюються заходи, які відбуваються в районі. Фахівці різних сфер життєдіяльності, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування більш детально інформують глядачів про хід земельних реформ та реформування у галузях медицини, освіти, житлово-комунального господарства.

f t g