Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Здоров'я нації

"Здоров'я нації" - Науково-просвітницька передача, спрямована на актуалізацію знань глядачів про власний організм та хвороби, які шкодять їхньому здоров’ю. У передачі йдеться про взаємодію людини з довкіллям і соціальним середовищем. Особлива увага приділяється психофізичному здоров'ю людини, як протидіяти пандемії ВІЛ/СНІДу, епідемії туберкульозу, про важливість проведення щеплень, відкриття і досягнення в медицині, реформування галузі охорони здоров’я в Україні. Поради педіатрів і психологів, організація здорового способу життя, реформування галузі охорони здоров’я в Україні.

Молодіжний портал

"Молодіжний портал" - молодіжна передача, яка інформує про життя молодого покоління, висвітлює заходи з підготовки та відзначення важливих дат 2014 року, організованих підростаючим поколінням, торкається різноманітних інтересів молодих людей.

Стежина до села

"Стежина до села" - передача, присвячена життю сільської громади, збереженню народних традицій, культурної та історичної спадщини, нелегкій хліборобській праці. В передачі мова йтиме про реформування галузі АПК в Україні, актуальні питання, які стоять перед сільгоспвиробниками району, роботу сільгосппідприємств, формування прозорого ринку земель, про розвиток і життя українського села, методики вирощування плодово-овочевих культур, квітів, їхні сорти і боротьбу зі шкідниками, захист навколишнього середовища. Окремою темою цього циклу передач є висвітлення ходу виконання державної програми "Ліси України".

f t g