Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

12 квітня відзначається Всесвітній день народонаселення

Вибухове зростання населення Землі спричинене тим, що рівень народжуваності значно перевищує рівень смертності. В Україні  ж  ситуація діаметрально протилежна вже протягом більше ніж чверть століття. Це стосується зокрема і Сіверщини.

Якщо подивитись статистику у Новгород-Сіверському районі за останні 10 років - картина вселяє жах. з 2007 року по 2017 народилось 2295 осіб – померло 6608.  мінус  - 4313 осіб. смертність перевищила народжуваність – майже втричі.

Оксана Чмихун – начальник відділу ДРАЦС Н.-Сіверського районного управління юстиції: «За 2016 рік було складено 170 актових записів про народження, крім того було складено 521 актовий запис про смерть, 113 шлюбів та 16 розірвань шлюбу. Якщо брати 2007 рік то було складено 2007 актових записів про народження, про смерть 800, шлюбів 199 і 99 розірвань шлюбу".

За останні шість місяців 2017 року У Новгород-Сіверському районі  83 людини народилось, 301  померла. Тобто більш ніж у три з половиною рази смертність сьогодні перевищує народжуваність. За півроку у районі зникло населення чималого села. Зараз число народжень і смертей значно менше  ніж, скажімо, років 10 тому. Ця тенденція пояснюється досить просто.

Оксана Чмихун – начальник відділу ДРАЦС Н.-Сіверського районного управління юстиції: «Як ми можемо бачити із загальної кількості народжень та смертей, які було зареєстровано то, я вважаю, що це тому, що у нас в районі зменшилась загальна кількість населення".

Серед негативу у демографії району є і позитивні речі. Міцнішими стали шлюби сіверян. Якщо у 2007 році кількість одружених  пар лише вдвічі перевищувала кількість розлучених,  то зараз  - у шість разів більше тих, хто створює сім’ю ніж тих, хто її розриває.

f t g m

счетчики