Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Світ дитинства

"Світ дитинства" - передача для дітей дошкільного та раннього шкільного віку пізнавального характеру. Ведучі передачі Гавчик та Крякуша разом з хлопчиками й дівчатками розкривають таємниці навколишнього світу, вивчають обряди та традиції українського народу, пізнають світ рослин та тварин. В передачі маленькі глядачі мандрують світом книжок, в якому знайомляться з творчістю таких українських письменників, як Т. Шевченко, О. Сухомлинський, О. Довженко та ін. Ведучі також розповідають і показують життя малят в дитячому садочку, в школі, на відпочинку.

Країна чудес

"Країна чудес" - щовечора малюків запрошують у світ казок ведучі: ляльки та казкарка. Малят вчать бути добрими, слухняними, допитливими. За допомогою ляльок дітлахи дізнаються як поводити себе з батьками, друзями, дорослими. Казкарка розповідає маленьким телеглядачам українські народні, авторські казки та казки народів світу. Дітлахи знайомляться в чарівному незвіданому світі казки з богатирями, мудрими тваринами, ельфами, русалками, принцами і принцесами. Глядачі дізнаються щось нове, цікаве, корисне для себе, у них з’являються улюблені казкові персонажі.

Про спорт

Про спорт"Про спорт" - Передача для дітей шкільного віку, спрямована на пропаганду здорового способу життя. У ній розповідається про досягнення новгород-сіверських спортсменів на змаганнях різних рівнів, розвиток фізичної культури та спорту в районі. Значна увага приділяється популяризації дитячого туризму, воєнно-патріотичному вихованню молоді, висвітленню визначних спортивних подій у державі, зокрема, підготовці до проведення в Україні у 2015 році фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу.

f t g