Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Цікаві зустрічі

"Цікаві зустрічі" - Програма культурного та морального спрямування про мешканців Новгород-Сіверщини, які роблять свій вагомий внесок у розвиток нашого краю. Під час затишної бесіди глядачі мають можливість дізнатись про цікаві моменти діяльності та життя сіверян.

 

 

Скарбниця православія

Скарбниця православія

"Скарбниця православія" - програма культурно-мистецького спрямування, у якій порушуються теми морального виховання, висвітлюється духовне життя району. В рамках передачі відбуваються зустрічі зі священнослужителями, які розповідають про православні свята, роз'яснюють засади християнських істин.

Спадщина

"Спадщина" - культурно-мистецька передача, яка відкриває  сторінки історії нашого рідного краю. В передачі розповідається про минуле і сучасність, події, ювілеї, пам'ятні дати. З археологічних розкопок дізнаємось про історичне минуле, говоритимемо про культурний розвиток Новгород-Сіверщини, про події, звичаї, українські свята та традиції.

Творчий портрет

Творчий портрет"Творчий портрет" - Передача морально-виховного спрямування про життєвий і творчий шлях неординарних особистостей, талановитих сіверян та гостей Деснянського краю. Глядачі знайомляться з пісенною скарбницею Сіверщини та відродженням народних художніх промислів. Особлива увага приділяється збереженню культурних національних традицій краю.

f t g