Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Волонтери Новгород-Сіверщини не припиняють підтримувати воїнів в зоні АТО

Автор І.Бездєтко

Під час неоголошеної війни саме волонтери найбільше підтримують та забезпечують військових всім необхідним в польових умовах. Небайдужі мешканці Новгород-Сіверщини також допомагають нашим землякам, які знаходяться в зоні АТО - збирають кошти та теплі речі. Особливо душевними подарунками для воїнів стають дитячі листи. Волонтери закликають новгород-сіверців не бути байдужими та підтримати наших героїв.

 

 

Волонтери та активісти Новгорода-Сіверського продовжують підтримувати наших земляків, які знаходяться в зоні АТО. За останній час була зібрана певна сума коштів завдяки проведенню благодійного концерту за участю Кристини Циганенко, щедрування учнями ЗОШ№2, допомозі благодійного фонду ім. Адольфа Бородіна та приватним особам.

Інна Щербакова – офіційний представник громадської організації «Новгород-Сіверщина для своїх»: «Після останніх зборів нами була зібрана певна сума коштів. Люди почали приносити гроші, теплі речі: хто кожухи, хто в’язані шкарпетки, хто светри. Вихованці Будинку школярів нав’язали нам багато шкарпеток, були зроблені поробки та подаровані цукерки. Також приватні особи приносили і продукти харчування, знову ж таки, гроші та в’язані теплі речі. Все це збиралось та поступово відправлялось.»

Всі речі передаються воїнам особисто під час перебування у відпустці або шпиталі, чи надсилаються поштою. За словами волонтерів на цей час військовим не вистачає обмундирування.

Інна Щербакова – офіційний представник громадської організації «Новгород-Сіверщина для своїх»: «Запитують: чи є форма, бо коли з-під Дебальцево виходили - форма обгоріла. Тим, хто зараз знаходиться у шпиталі – тепла форма вже не потрібна. Їм необхідна форма вже весняна, легка, літні берци. Тобто знову їх потрібно перевдягати в більш легку форму – на це потрібні кошти.»

Під час телефонної розмови військові кажуть, що саме волонтери та всі небайдужі люди допомагають їм у скрутну хвилину. Особливо душевні – дитячі листи. Волонтери закликають мешканців Новгорода-Сіверського не бути байдужими та підтримати наших хлопців.

Інна Щербакова – офіційний представник громадської організації «Новгород-Сіверщина для своїх»: «Залишити дітей наших там, і не допомогти ніяким чином – це буде просто не по-людськи. Потрібно активніше згуртуватись, нам необхідно до кінця готовими і патріотичними. Знати, що діти, які там зараз знаходяться на передовій – вони стоять за нас, за нашу Україну, за наших дітей. Як ніхто, вони завжди раді цим поробкам та подарункам, і коли я телефоную хлопцям – вони дякують та завжди запитують: хто написав мені цього листа з дітей? Ця підтримка їм дуже зараз потрібна, і тому ми повинні це розуміти.»

f t g