Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Діти та онуки чорнобильців Новгород-Сіверщини отримали подарунки з Німеччини

Автор Я.Мезько

В рамках програми «Діти-дітям» малі сіверяни отримали подарунки від своїх однолітків з Німеччини, які привіз народний депутат України III,IVскликань Олег Петров.

 

 

Подарунки з Німеччини днями отримали діти та онуки чорнобильців Новгород-Сіверщини в рамках програми "Діти-дітям", які привіз народний депутат України III і IVскликання Олег Петров, співпрацюючи з фондом "Самаритянська сумка", який діє в багатьох країнах за підтримки урядів.

Олег Володимирович побажав здоров'я дітям та батькам і вручив довгоочікувані подарунки. Нетерпляча малеча розкривала пакунки, аби побачити, що нові друзі з Німеччини передали їм, а деякі тримали інтригу, і лише здогадувались, який сюрприз на них чекає.

"Думаю, буде жувальна гумка, чашка, олівці, фломастери".

"Я задоволена, що отримала подарунок".

«Діти такої категорії потребують особливої підтримки», - каже голова Н.-Сіверскої районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Олександр Лисиця, тому для цього вони і співпрацюють з благодійним фондом Олега Петрова «Єдність».

Олександр Лисиця - голова Н.-Сіверскої районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України": Я вважаю, що співпраця дуже плідна, тому що кожен рік ці фонди надають гуманітарну допомогу як речами, так і іншими видами забезпечення дітей, а також дорослих".

Олег Петров говорить, що незважаючи на скрутні часи для України, діти не повинні залишатися без уваги.

Олег Петров - народний депутат України ІІІ,ІV скликань: "Я дякую Богові, що мене на цю стежинку направили. Ми можемо сьогодні трошки підняти настрій і цим людям, і нашим малюкам, які пішли сьогодні задоволеними. Мені приємно те, що за наших дітей думають діти з інших країн. Якщо наші діти будуть рости в такому контексті, в такій ідеології, то ми побудуємо нормальну, демократичну, продвинуту, європейську державу під назвою "Україна".

f t g