Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З робочим візитом в Коропському та Сосницькому районах побував народний депутат України Анатолій Євлахов

Автор О.Кримова

25 лютого з робочим візитом в Коропському та Сосницькому районах побував народний депутат України по 207 округу Анатолій Євлахов. В ході візиту депутат відвідав Мезинський національний природний парк в с. Свердловка Коропського району. Директор Ніна Симоненко ознайомила гостя з роботою парку, а його працівник провела екскурсію філією Мезинського науково-дослідного археологічного музею, в якій зберігається близько п'яти тисяч експонатів. Також народний депутат поспілкувався з колективом парку та жителями села.

 

Анатолій Євлахов розповів про роботу Верховної Ради, стан справ в державі та вислухав проблеми які турбують місцевих жителів, зокрема, проблема підвозу учнів до Свердловської ЗОШ та заміна котлів. Голова Свердловської сільської ради Єгор Крючок підіймав питання, що стосувались соціальної та сільськогосподарської сфер. В свою чергу народний депутат зазначив, що зміни в містах та селах України залежать не лише від підтримки з боку держави, але і від ефективної роботи виконавчої влади на місцях.

 

Анатолій Євлахов - народний депутат України: "Є села чи міста, чи райони яки сидять і просто кажуть, що нема грошей і нічого не будемо робити, не можемо робити. Так само є школи і лікарні в яких є люди які просто пасивно відносяться, а є керівники які навіть не маючи можливості роблять те, що вони роблять і є школи які відремонтовані, і є лікарні".

Народний депутат Анатолій Євлахов відвідав і Мезинський науково-дослідний археологічний музей ім.Василя Куриленка, де ознайомився з роботою та експозиціями музею. Під час поїздки значну увагу депутат приділив закладам освіти, зокрема, побував у Крисківський та Радичівській ЗОШ та дитячих садочках. Освітяни підіймали питання корупції в державі, підвищення цін на продукти харчування, зростання курсу іноземної валюти та питання ціни на молоко, стан доріг та відсутність робочих місць, особливо для молоді. Анатолій Євлахов побував і на території Крисківського спиртзаводу, який припинив виробничу діяльність більше 10 років. Програма цього дня була дуже насичена і різноманітною, зокрема, народний депутат ознайомився з роботою пансіонату "Десна" в селі Радичів та його умовами для відпочиваючих. Переймається Анатолій Сергійович долею підростаючого покоління, адже як зазначає він сам: " Діти-майбутнє нашої держави". Тому не міг не завітати до Черешенської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. Депутат був дуже вражений від створених директором школи Оленою Лагошною сприятливих умов для навчання, відпочинку та розвитку дітей. В школі-інтернаті зроблено все для того аби дитина відчувала себе, як вдома. Під час зустрічі він подякував всьому педагогічному колективу за їх неоціненну роботу та вагомий внесок у виховання дітей та вручив подарунки. Директор спеціалізованої школи-інтернату Олена Лагошна вдячна народному депутату Анатолію Євлахову за увагу до дітей та вважає, що такі зустрічі народного депутата з громадою дуже необхідні, адже про всі проблеми він дізнається з перших вуст.

Олена Лагошна - директор Черешенської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів: "Ми живемо в такому невеличкому мальовничому хуторці Черешеньки, але мені дуже приємно, що сьогодні на нас звернув увагу депутат Верховної Ради Анатолій Євлахов. Приїхав до нас вислухав наші проблеми впершу чергу, звичайно подарував подарунки, за це йому дуже велике спасибі. Але як це важливо коли тебе вислухають, коли тебе почують і сьогодні коли говорили вчителі, то дійсно хотіли щоб їх почули."

Побувавши на Коропщині народний депутат Анатолій Євлахов переконався, що район має перспективи розвитку.

Анатолій Євлахов - народний депутат України: "Від робочої поїздки враження такі не дуже приємні, тому що люди не впевнені в майбутньому зовсім, не знають що буде далі, не вірять у владу, не знають як їм далі жити. Але цей заклад, цей інтернат мене приємно вразив, бо слово інтернат навіть не можна застосувати до цього закладу, надзвичайно гарна атмосфера. Я навіть не розумію як директор змогла знайти в собі сили, де вона взяла стільки енергії щоб зробити цей заклад таким, яким він зараз є. Я хочу привернути увагу і громадськість, і меценатів до цього закладу, я хочу щоб це стало прикладом для України, як можна дітей позбавлених батьківської опіки утримувати та соціально адаптувати. Надія Коропського району- це підприємці які тут живуть і працюють, це сільське господарство, підприємства. Ми їхали будувалися фермерські господарства, розраховані на багато тисяч корів і люди які професійно вирощують картоплю, люди які професійно вирощують різні сільськогосподарські культури - в цьому є майбутнє".

Завершився візит народного депутата включенням освітлення вулиць с. Авдіївка Сосницького району.

f t g