Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверщина попрощалась з загиблим героєм у зоні АТО – Олегом Соломахою

Автор Я.Мезько

25 лютого сіверянам запам’ятається назавжди. Саме в цей день люди оплакували свого героя, нашого земляка Олега Соломаху, який загинув виконуючи свій військовий обов’язок у зоні АТО. Аби попрощатися з героєм, жителі міста та району прийшли до Спасо-Преображенського монастиря, де після священної літії за упокій люди проводжали героя стоячи на колінах.

Діти та дорослі не стримували сліз. Присутній товариш по службі відмовився розповідати про те, як загинув Олег Соломаха, а лише сказав, що той був справжнім воїном і віддано боронив Батьківщину. Загиблого героя проводжали в останню путь небайдужі сіверяни, створивши живий коридор та вшанувавши пам’ять відважного захисника покладанням квітів та хвилиною мовчання. Люди підходили звідусіль аби вшанувати пам’ять загиблого, адже вважають, що провести в останню путь захисника Вітчизни, який віддав життя за український народ - борг кожного українця.

 

"Прийшли провести в останню путь нашого героя нашого району."

"Щоб провести в останню путь героя, віддати йому останню шану"

"В мене в душі це, і в серці, я таких теж двох синочків похоронила. Це все лежить у мене на душі, мені шкода цього Олежка. Коли ж цій війні буде кінець? Коли закінчиться це все? Коли наші дітки не будуть гинути?"

Біля Обеліску Слави новгород-сіверці мали змогу в останнє попрощатися з загиблим героєм-земляком. Поховають Олега Соломаху на його малій батьківщині – у селі Будо-Вороб'ївська.

f t g