Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З настанням зимового періоду зросла кількість пожеж у Новгород-Сіверському районі

Автор І.Радковець

З настанням зимового періоду, зниженням температури, зросла кількість пожеж у Новгород-Сіверському районі, внаслідок чого загинуло 5 людей. Останній з таких нещасних випадків стався цими вихідними по вул. Революції.

 

 

Цими вихідними по вул. Революції трапилася пожежа. На цю трагедію відразу відреагували сусіди, побачивши, що з вікон почав просочуватися дим.

 

 

Тамара Вишинська - сусідка: "Вранці поралася по господарству. Прибігла сусідка і каже, що бабуся заперта, і у вікнах нічого не видно, з трьох труб дим йде. Ми прибігли і зрозуміли: пожежа".

На місце події оперативно приїхав підрозділ державної пожежної рятувальної частини. На час прибуття вогнеборців підлога була охоплена полум’ям .

Євген Бобров - провідний інспектор Н.-Сіверського РВ УДСНС України в Чернігівській області: "Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі. Внаслідок пожежі було пошкоджено підлогу площею 3 кв. м та домашні речі".

За півгодини пожежу вдалося локалізувати. Під час гасіння в одній з кімнат будинку рятувальники виявили тіло жінки похилого віку. За словами сусідів вона мешкала одна, дітей не мала, племінник навідувався рідко. Загалом, з настанням зимового періоду в Н.-Сіверському районі зросла кількість пожеж, внаслідок чого загинуло 5 людей.

f t g