Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

9 грудня з ініціативи ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією

Автор І.Бездєтко

9 грудня в світі відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. 8 років тому Україна приєдналася до Конвенції ООН для боротьби з цим явищем. Цього року Президент України Петро Порошенко підписав ряд антикорупційних законів задля реформування системи протидії корупції. Ми дізналися у мешканців міста, чи зустрічають вони корупцію в повсякденному житті та чи відчули вони дію законів.

 

«Я – пенсіонер, я з корупцією вже не стикаюсь. Але взагалі вона існує, і з нею необхідно боротися та дуже довго, але якими саме методами я не знаю.»

«Взагалі коли в нас вибори в Україні, ми завжди стикаємось з корупцією. В першу чергу, необхідно навести в Україні порядок, щоб не було корупції у владі. А потім і народ буде дивитися і розуміти, що за це є якесь покарання. Дію нових антикорупційних законів я не відчула.»

«Напевно, у нашого народу такий менталітет, що ми самі створювали корупцію, особливо в такому містечку як наше. Я згодна з тим, що запрошують іноземних політиків та керівників. Тому що у нас всюди брати-свати.»

«Кожна людина повинна, мабуть, сама оцінювати дану ситуацію і не робити дії, через які виникають потреби давати гроші.»

«Спершу треба владу поставити на своє місце, тому що все починається з верхівки. Якщо гроші не будуть брати на верхах, і ми зможемо чесно добиватися чого хочемо (це і в бізнесі, і в навчанні, і в усьому) – мабуть тоді і буде порядок, в першу чергу порядок в країні. Дія антикорупційних законів є, та є зміни: зачистка влади відбувається, звільняють з посад високих чиновників.»

«Необхідно саджати корупціонерів, щоб іншим не кортіло. Про антикорупційні закони чув, але невідомо що з ним буде.»

В боротьбі з корупцією люди покладаються на владу, але ми забуваємо, що це обов’язок кожного з нас. Пам’ятаємо, що необхідно самостійно боротися з цим явищем та захищати свої права.

f t g