Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День знань

Автор І.Радковець

Перші дзвоники сьогодні відбулись у всіх школах Новгорода-Сіверського. Їх об'єднує велика любов до знань. Три класи першачків цьогоріч радо зустрічала гімназія №1. Новинкою дня знань стали для всіх урочиста хода містом та патріотичний флешмоб від учнів.

Спекотне літо позаду. 1-го вересня шкільна родина Н.-Сіверської гімназії №1 знову покликала учнів до навчання. День знань є хвилюючим як для батьків, так і для дітей, особливо для першокласників. Цього року в Н.-Сіверській гімназії №1 першачків набрали 3 класи.

Вересневий день знань зустрів людей прохолодою, але в стінах школи завжди тепло. Це важлива подія для тих, хто вперше переступив поріг, і тих, для кого він лунає востаннє. 1 вересня цього року розпочалось з урочистої лінійки. Привітати учнів прийшли поважні гості.

Олена Мовчан - голова Н.-Сіверської РДА: "Я всім бажаю на початку навчального року сил, здоров'я, щоб ви насичувались знаннями протягом року і з такою наснагою щоб ви відчували бажання знати якомога більше. ЧОДА від Управління освіти і науки нагороджує дипломом І-го ступеня весь ваш педагогічний колектив як переможця обласного огляду веб-сайтів загальноосвітніх навчальних закладів".

Бути гідним громадянином та добре вчитись бажала учням заступник директора департаменту АПР ЧОДА Тетяна Мілютенко та вручила колективу школи сертифікат, який дозволить відвідати виробництво ПрАТ "Сіверський". Помічник-консультант народного депутата України Ігоря Рибакова В. Кауфман зачитав учням привітання від народного депутата та подарував спортивний інвентар. Депутат обласної ради, голова піклувальної ради гімназії С.Сергієнко, говорячи теплі слова учням, відмітив і педагогів. Кращих було нагороджено. Цього року в Н.-Сіверській гімназії №1 три перші класи. Безумовно День знань залишиться в пам'яті учнів, а перший дзвоник нагадує, що вони стали дорослішими. Говорять, що це свято для першачків, але для 11 класу – це визначний день, адже це – останній дзвоник в їхньому житті.

Даша Бондаренко: "Трохи сумно звичайно, я з більшістю учнів нашого класу уже 11 років навчаюся і буду сумувати".

День знань – хвилюючий момент для батьків, учнів, вчителів. З особливими теплом зустрічає учнів гімназії її директор Віра Мокрякова.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Любі діти, дорогі колеги, шановні батьки, поважні гості. Вітаю вас з цим великим святом, всенародним святом Днем знань. Воно єднає всі покоління. У всіх є своя школа. Завжди було 1-е вересня. Я зичу здоров'я всім діткам, щоб вистачило у них сил пройти цей навчальний рік. Вчителям – наснаги, щоб вистачило тепла, добра зігріти всіх, дати можливість діткам засвоїти складні ази наук".

Після лінійки, присвяченої Дню знань, всі разом здійснили урочисту ходу, яка завершилась флешмобом.

f t g