Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Виставка картин молодої художниці Тетяни Антонюк

Автор А.Лисенко

Відкриття виставки творчих робіт художниці Тетяни Антонюк під назвою « На хвилях акварелі» відбулось у Центральні районній бібліотеці. Загалом художницею було представлено 29 робіт в різних техніках. Переважна більшість в техніці акварель. В її урочистому відкритті взяли участь представники Центральної бібліотеки, сама художниця та звісно гості. Під час заходу присутні поспілкувалися у теплій, дружній обстановці та поділились своїми враженнями.

 

 

Ольга Чередник: "Мені дуже сподобалась ця виставка, адже це не просто якісь там малюнки. В кожному з них є свій характер, своя душа. Кожна картина передає якраз отой настрій чи природи,чи архітектури які от якраз побачила юна художниця і вона дуже тонко і дуже точно передала в кожній картині. Ви подивіться на цю архітектуру, вона не просто сувора вона дійсно має свій характер, свою душу".

Аліна: "Я теж малюю аквареллю, мені дуже подобається. Зараз ми почали вчитися малювати маслом. Мені подобається її бачення картин, у нас була дуже схожа техніка бо вчились разом в акварельній школі, але потім коли вона поступила в училище її роботи трохи змінились. Навіть є роботи з акварельної студії".

Олена Савченко: "Це взагалі то перша виставка на якій я побувала. Чесно кажучи враження вона на мене справила дуже позитивні, особливо мені сподобалась це картина пейзаж і батіки. Хідожниці я бажаю розвивати свою творчість і навчатися".

Тетяна Антонюк рано визначилась у житті, поставила високу мету і спрямовано крок за кроком, наближається до неї, що дається не кожній талановитій людині.

Тетяна Антонюк: "Малювати я почила з дитинства років з трьох, це маминою помадою по шпалерам. Потім з малюванням у мене не склалось і згадала я про нього десь в класі в дев'ятому, це все завдяки Оксані Ніколаївні Канторіз яка побачила, що щось я вмію і вона мене примушувала малювати, а потім мені це сподобалось. Потім я почала ходити до Міхно Олександра Борисовича і після студії вирішила поступити до Ніжинського училища культури і мистецтва. Я брала участь у багатьох конкурсах, перший мій серйозний конкурс -це Міжнародний конкурс "Росія", другий українсько-конадський конкурс".

Головну мету своєї творчості художниця вбачає в тому, щоб передавати почуття, переживання через зображення природи. Вона зосереджено вивчає довкілля, та передає відчуття та у своїх витворах мистецтва. Бажаючі ж можуть подивитися роботи Тетяни Антонюк, ще протягом двох тижнів на другому поверсі Центральної бібліотеки.

f t g