Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Жителі міста самотужки почали ремонтувати дороги

Автор І.Радковець

Повертаємось до наболілого. Проблеми сміття та ямки на дорогах продовжують дошкуляти населенню, якщо в першій проблемі винуватцями є самі люди, то в іншій проблемі винуватцями є і важкі автомобілі, і природні катаклізми, тай місцева влада має докладати максимум зусиль для вирішення цих проблем. В окремих ділянках дороги зроблено ямковий ремонт, але все ж таки ці дві проблеми залишаються не вирішеними.

 

Пошкоджене дорожнє покриття можна сказати по всьому місту, вулицями якого особливо віддаленими від центру неможливо не те, що спокійно їхати, але навіть і йти. Як результат - автівки пошкоджені, водії обурені, пішоходи розлючені.

«Дороги жахливі ламається техніка, підвіска. Наша влада просто нічого не робить».

«Звісно незручно виписувати вісімки, крім того це ще й небезпечно. Найскладніше це після дощу тому, що ямки зовсім не видно і доводиться їздити по пам'яті».

«Я не знаю хто цим має займатися, але дороги погані».

«Скільки я тут живу не бачив, щоб дорогу ремонтували».

Проблема поганого дорожнього покриття залишається не вирішеною вже не один рік поспіль  і більшість мешканців міста Н.-Сіверський цікавляться чи переймається цією проблемою міська рада?

Сергій Пунтус – міській голова: «Що стосується поточного ямкового ремонту, то в цьому році в міському бюджеті на проведення цих робіт максимум, що ми могли запланувати - це біля 70тис. грн. З цих грошей на сьогоднішній день використано біля 30 тис., але на сьогоднішній день є певні проблеми з проведенням цих робіт основна з них - це те, що всі підрядні організації які проводять ці роботи просять попередню оплату, а попередню оплату ми зробити не можемо на підставі рішення суду блоковано рахунки міської ради Державним казначейством у Н.-Сіверському районі».

Як би там не було, але наболілу вічну проблему треба все ж таки вирішувати. Якщо одні склавши руки, не турбуючись реагують на це спокійно й чекають поки дороги будуть відремонтовані, інші мабуть вже і не сподіваються на підтримку беруть все в свої руки. Так вчинили мешканці одного з мікрорайонів міста, зібравши толоку самотужки зробили ямковий ремонт дороги на своїх вулицях, а це Петровського та Артема.

Андрій Сич – громадський діяч: «Збирали кошти у жителів вулиць Артема, Смолянського, Куйбишева та провулку Тихого  кожен допоміг чим зміг. На ці кошти ми закупили цемент. Минулої суботи вийшли всі небайдужі і з восьмої ранку до шостої вечора ми працювали не покладаючи рук. Хочеться подякувати голові районної ради Олегу Бондаренко за сприяння у виділенні нам дорожньої суміші, хочеться також подякувати підприємцю Глущенко та магазину "Стройцентр" за надані знижки при покупці цементу».

Допомагали всі небайдужі та бажаючі, одні грошима, другі технікою, треті своєю силою.

«Коли мені сказали, що необхідно вийти на ремонт дороги я одразу погодився. Тому що ми робимо це для себе, а в місті зараз така ситуація, що дороги в жахливому стані».

«Ми теж не стояли в стороні.  Дозволила їм підключитися до водопроводу, електрики».

Звичайно, те що у нас багато активних, ініціативних людей це добре, і те, що самі жителі роблять ремонт дороги, але так не повинно бути. Тож дана проблема, мабуть, ще довго буде однією з найактуальніших.

f t g