Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Підприємці Новгород-Сіверщини допомагають військовим на сході України

Автор О.Кримова

Події на сході України не можуть не хвилювати серця людей. Особливо коли в центрі бойових дій знаходяться наші рідні і близькі люди. Щоб допомогти військовим харчами та одягом в нашому місті створена ініціативна група яка складається з підприємців. Нещодавно вони зустрілись з районною та міською владою і обговорили подальшу співпрацю.

 

16 червня відбулась зустріч районної та міської влади з підприємцями нашого краю в залі районного будинку культури. В ході зустрічі було прозвітовано про витрачення коштів, що були зібрані для надання допомоги співробітникам УМВС України в Чернігівській області, які здійснюють охорону громадського правопорядку в східних областях України. Була створена ініціативна група, на чолі з приватним підприємцем Василем Полуторним. Група займалась збором коштів на закупівлю продуктів. Грошима допомагали також працівники бюджетної сфери і держслужбовці. Загалом зібрано 26 тис. грн., на більше, ніж 9 тис. грн. було куплено харчів. Як зазначив депутат обласної ради Сергій Сергієнко, зараз правоохоронці Новгород-Сіверщини, а їх 6, потребують спецодяг. Присутніми було прийнято одностайно, допомогти у вирішенні цієї проблеми. Наприкінці зустрічі голова РДА Олена Мовчан та голова районної ради Олег Бондаренко подякували всім небайдужим краянам за розуміння, підтримку правоохоронців в цей нелегкий для нашої країни час.

Олена Мовчан - голова Н.-Сіверської РДА: "У нас загинуло стільки людей після того, як вибрано легітимного президента - це велика проблема для країни і для нас. У нас там є хлопці, заради яких ми робили збори підприємців і ми дякували їм за те, що вони відгукнулися і ми налаштували цей організм підприємців, щоб вони самі розуміли, що вони можуть бути живим організмом по матеріальній постійній допомозі з будь-яких питань. Ви повинні розуміти, що громада - це єдиний організм і нам треба відчувати себе одним цілим. Для всіх це дуже важливо, для хлопців, які будуть знати, що вони не безликі. Ми будемо знати для кого перерахували ці кошти, переправили ту воду,ті консерви".

Олег Бондаренко - голова районної ради: "Останні події на сході України, особливо збитий літак з нашими бійцями. Я думаю вся громада Новгород-Сіверщини засуджує такі події і вся громада готова підтримати наших військових, міліціонерів, які туди поїхали для того, щоб взяти участь в боротьбі з тероризмом, для того, щоб боронити кордони нашої держави. Такі добрі починання будуть продовжені в нашому районі, в нашій громаді".

f t g