Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Тривають мобілізаційні заходи

Автор Н.Приходько

Близько 150 чоловік було  призвано з Новгород-Сіверського та Семенівського районів  під час мобілізації. Деякі проходять службу в Новгород -Сіверсько-Семенівському військовому комісаріаті. Чотверо з них отримали чергове звання.

Мобілізаційні заходи як в Україні так, зокрема, і в нашому районі тривають. Вже мобілізовано близько 150 чоловік з Семенівського та Н.-Сіверського районів. Призвані військовослужбовці проходять службу в різних військових формуваннях. Служать мобілізовані і при Н.-Сіверсько-Семенівському об'єднаному військовому комісаріаті. Сьогодні 4 з них отримали звання - лейтенант.

Олег Отрощенко - військовий комісар Н.-Сіверсько-Семенівського об'єднаного районного військового комісаріату: "Нашим офіцерам, які були призвані під час мобілізації для проходження військової служби при військовому комісаріаті було присвоєно наказом командуючого сухопутних військ, командуючого територіального управління "Північ" військове знання, тобто це юнаки, які призивалися на офіцерські посади молодшими лейтенантами, вони закінчили військові кафедри. На сьогоднішній день вони вислужили встановлений термін в цих званнях, було подано подання і їм присвоїли звання лейтенант".

Серед тих, хто отримав ще по одній зірочці на погони і 24-річний Ігор.

Ігор - мобілізований: "1 березня був телефонний дзвінок Олега Леонідовича. Наказано було з'явитися 2 березня в Н.-Сіверсько-Семенівському військовому комісаріаті. Я сам з міста Семенівка. Я там народився, вчився і живу на даний час. Оскільки ми з Семенівки, то займаємося роботою по мобілізації, там є робота по зміні строкової військової служби. Ми працюємо вчотирьох: я і 3 офіцери".

Захист держави, рідних та близьких - це почесна справа кожного чоловіка, каже молодий офіцер.

Ігор - мобілізований: "Треба захищати нашу країну, рідних і близьких. Війна - це не є добре, це кров, жертви, горе, сльози".

Військовий комісар додав, що мобілізаційні заходи тривають без ускладнень. Також він подякував всім, хто допомагає українській армії в цей складний для нашої країни час.

Олег Отрощенко - військовий комісар Н.-Сіверсько-Семенівського об'єднаного районного військового комісаріату: "Хочу подякувати всім жителям Н.-Сіверського району, міста, підприємцям, керівникам установ та організацій, місцевій адміністрації, керівникам підприємств за ту допомогу, яку вони надавали і надають при проведенні мобілізації на території району. Дуже дякую і в подальшому сподіваюся на вашу підтримку".

f t g