Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Пройшла районна спартакіада серед колективів фізичної культури, організацій, підприємств, установ

Автор Г.Король

Не професійні спортсмени, а любителі спорту мали змогу позмагатися та перевірити свої сили з міні-футболу, волейболу, тенісу, шахів та шашок на міському стадіоні. Найкращих визначали на районній спартакіаді яку започаткували ще у 2010 році, як спартакіаду державних службовців. Згодом учасників побільшало і ось цьогоріч вже вп'яте пройшла спартакіада серед колективів фізичної культури, установ, підприємств, організацій Н.-Сіверського району.

 

За перемогу змагалися колективи структурних підрозділів РДА ,відділу освіти та установи з виконання покарань №31. Відкрила змагання, привітала спортсменів та побажала всім особистісних перемог завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Неля Чугаєва.

 

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "Спорт завжди був і є улюбленим видом занять, розваг, роботи кожної людини. Кожна людина тим чи іншим видом спорту завжди займалась. Тому ми не запрошуємо до участі в спартакіаді професійних спортсменів у нас беруть участь люди які просто люблять спорт і тим чи іншим видом спорту захоплюються".

Після традиційного гімну розпочалася запекла боротьба. З настільного тенісу переконливу перемогу отримала команда відділу освіти як серед чоловіків так і серед жінок. Ця команда також виборола першість з волейболу та шахів серед чоловіків. Команда установ РДА здобула перемогу з шашок - жінки та чоловіки, та шахів серед жінок. Непереможну силу справжні чоловіки команди установи виконання покарань №31 показали з такого чоловічого виду спорту, як міні-футбол, впевнено зайнявши позицію лідерів, тим паче що для них це особливий вид спорту.

Артем Камко - інспектор установи виконання покарань №31, капітан футбольної команди: "Я займаюсь футболом вже дуже давно. Як почав працювати в управління виконання покарань. Створив команду, хлопці підтримали і ось другий рік як ми вже виграємо перші місця".

Загальний же результат спартакіади наступний: трете місце за установою виконання покарані №31, друге місце посіла команда держустанов, найкращими ж в районі стали представники команди відділу освіти. Кожна з команд отримала кубки, ще й задоволення від змагань та спілкування з такими ж любителями спорту, як і кожен з них.

f t g