Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Яку воду ми п'ємо?

Автор В.Мельник

Яку воду «живу» чи «мертву» ми п'ємо? Річка Десна - як альтернатива морю для тих, хто звик відпочивати в Криму. Про якість питної та річкової води перед початком купального сезону у м. Н.-Сіверський знають наші журналісти.

Організм людини на 80% складається із води, ця теорія вже давно доведена. Якщо керуватися прислів'ям "Ми те, що ми їмо" то на 80% ми те, що п'ємо. Європейський світ вже давно дорого платить за здорову і якісну воду. Що ж до України то багатство природних водних ресурсів дозволяє нам без проблем використовувати всі їхні блага. Яка якість Сіверських водних масивів, чи "живу" воду ми п'ємо? Розповідає лікар Новгород-Сіверського відділу лабораторних досліджень Віктор Каток

Віктор Каток - лікар Новгород-Сіверського районного відділу лабораторних досліджень ЧОЛЦ ДСЕСУ: "За результатами мікробіологічних та фізико-хімічних досліджень питна вода відповідає вимогам державних санітарних норм і правил гігієнічні вимоги до води питної призначений до споживання людиною. Якість питної води в сільській мережі контролювалась періодично в порядку планового контролю також і за результатами цих досліджень питної води сільводопроводів, артезіанських свердловин, водозабірних колонах де ми брали питну воду також немає перевищень гранично допустимих концентратів шкідливих речовин".

Якщо ви ще не відкрили купальний сезон, то можете це зробити першого червня, адже в нашому місті пляж починає офіційно зустрічати своїх гостей саме цього дня. Санепідемстанція вже потурбувалася про те, щоб відпочинок ваш був безпечний.

Віктор Каток - лікар Новгород-Сіверського районного відділу лабораторних досліджень ЧОЛЦ ДСЕСУ: "Ми брали на фізико-хімічний та мікробіологічне дослідження воду річкову в місцях масового відпочинку людей. За даними які нещодавно дала лабораторія також вода річкова за вмістом шкідливих речовин, тобто токсикологічних речовин які можуть якимось чином впливати на здоров'я людей які відпочивають на березі річки Десна немає, тобто річкова вода також відповідає вимогам діючих санітарних норм".

Стихія води - це життя саме з неї все починалося. Зараз проблемою всепланетарного значення є проблема забруднення і нестача води, тому її якість залежить від кожного з нас індивідуально, не забувайте про це, не забувайте беручи віддавати.

f t g