Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Колегія районної державної адміністрації

Автор В.Мельник

25 березня відбулася колегія районної державної адміністрації. Голова райдержадміністрації В'ячеслав Кауфман розпочав засідання з представлення нового голови районної ради Олега Бондаренка. На порядку денному було 4 питання: про стан роботи з протидії та запобіганню корупції в органах виконавчої влади, про організацію роботи з благоустрою населених пунктів району та заходи щодо його покращення, про стан виконання програм розвитку малого і середнього бізнесу на 2013-2014 роки, про стан здійснення в районі захисту прав та законних інтересів дітей.

 

Щодо першого питання, то В'чеслав Маркович наголосив про його можливість у рішеннях політичного та економічного характеру і надав слово Наталії Разумейко - керівнику апарату РДА.

Наталія Разумейко - заступник голови, керівник апарату Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Згідно з національною антикорупційною стратегією на 2011-2015 роки, затвердженою указом Президента України у жовтні 2011 року. Пріоритетом напрямку антикорупційної політики держави є виявлення та усунення умов, що сприяють або можуть сприяти виникненню корупції. З цією метою райдержадміністрацією проводиться ряд організаційно-профілактичних заходів з попередженням корупційних проявів серед державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування району".

Переходячи до другого питання колегії, В'ячеслав Кауфман просив доповідачів зупинитися на найголовніших проблемах та пропозиціях щодо їх усунення при покращенні благоустрою населених пунктів.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Потрібно очистити засмічені вулиці, парки, сквери і ліквідувати стихійне створення мешканцями району сміттєзвалищ. Доповідача прошу докладно зупинитись на тому обсязі робіт, що необхідно виконати у найближчий термін, окреслити завдання на весь поточний рік".

З цього питання виступили Олег Душин, начальник відділу житлово-комунального господарства та Сергій Пунтус - міський голова м. Н.-Сіверський. Олег Миколайович повідомив які потреби громадян з питання благоустрою населених пунктів, сьогодні ще залишаються незадоволеними. Останні 2 питання колегії, що стосуються виконання програми розвитку малого та середнього бізнесу на 2013-2014 роки та засідання в районі захисту прав та законних інтересів дітей були розглянуті протокольно, за що проголосувало більшість присутніх.

f t g