Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Працівники всіх управлінь держадміністрації провели генеральне прибирання навколишньої території

Автор О.Стеценко

Вже з самої ранньої години працівники всіх управлінь, які знаходяться в приміщенні РДА м. Н.-Сіверський розпочали прибирати сміття на території довкола місця своєї роботи. Як розповів нам голова РДА В'ячеслав Кауфман, "День довкілля" у них проводиться кожного четверга. Та цього разу, аби позбутися того, що залишилося після зими, прибирання вирішили організувати більш масштабно. Каже, що останнім часом жителі більшу увагу приділяють охайності міста.

 

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Приємно було вчора проїхати по місту і побачити як багато керівники підприємств і люди вийшли прибирати закріплені території, і хотілося б щоб наступні 10 днів ми основну масу прибрали по центральним вулицям, вулицям міста і далі почали займатися околицями, Десною. Щоб в місто принести свято і для себе порядок".

Вдягнувши рукавиці та взявши в руки граблі, люди розпочали наводити чистоту. Територію між кожним з управлінь розподілили заздалегідь. Як зазначив голова райради Олег Бондаренко, своїм прикладом вони покажуть як необхідно ставитися до довкілля.

Олег Бондаренко - голова райради: "Я думаю, це дуже приємне починання, що всі керівники управлінь адміністрації, районної ради вийшли на прибирання і своїм прикладом як треба турбуватися про чистоту нашого міста".

Тож, не залишайтеся і ви осторонь, а вже зараз приєднуйтеся до тих, чия праця робить неабиякий вклад в благоустрій нашого міста. Адже Н.-Сіверський найгарніший серед інших.

f t g