Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Генерал армії Микола Литвин перевірив готовність прикордонників Чернігівщини

Автор О.Кримова

24 березня Голова Держприкордонслужби України, Генерал армії Микола Литвин побував з робочим візитом на пункті пропуску «Грем'яч», якого супроводжували Голова Чернігівської ОДА Володимир Івашко та начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Птиця. Як зазначив Микола Миколайович, поїздка націлена на посилення охорони та оборони державного кордону у зв'язку з уникненням порушенням територіальної цілісності України.

 

Микола Литвин - Голова Державної прикордонної служби України, Генерал армії України: "Робоча поїздка, яка направлена на те, щоб ми серйозно посилили охорону і оборону державного кордону від будь-яких раптовостей, які можуть виникати, особливо пов'язаних з порушенням територіальної цілісності, з недоторканістю державного кордону України. Тому прикордонники ЗСУ і місцеві органи влади роблять все для того, щоб захистити свою територію, щоб наші громадяни, які живуть у прикордонних контрольованих районах, в області, відчували безпеку, тому ми все життя присвятили військовій службі, охороні державного кордону. Зараз ми повинні продемонструвати мир і спокій на наших кордонах і захистити наш кордон".

Щодо стану справ на кордоні з Росією, Голові Державної прикордонної служби України доповів начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Птиця, після чого Генерал армії України Микола Литвин відмітив, що прикордонники готові до захисту кордону України.

Микола Литвин - Голова Державної прикордонної служби України, Генерал армії України: "Я за останній тиждень побував практично по всьому периметру державного кордону, окрім західного. Хочу вам сказати, що особовий склад державної прикордонної служби: офіцери, прапорщики, робітники-службовці, які проходять службу і працюють у Державній прикордонній службі готові для захисту державного кордону України. Для цього ми даємо всі ресурси, всі можливості і для цього наша держава виділила додаткові кошти, які потрібні на соціальні потреби для того, щоб прикордонники взаємодіючи з ЗСУ забезпечили нашу незалежність і недоторканість державних кордонів".

Наприкінці зустрічі Микола Михайлович наголосив на тому, що пункти пропуску на українсько-російському кордоні працюють у звичайному режимі, як для українських, так і для російських громадян при перетині кордону перешкод немає.

Микола Литвин - Голова Державної прикордонної служби України, Генерал армії України: "Ми підходимо дуже розумно до пропускних операцій. Всі люди, які їдуть з добром до нас і не готують будь-яких провокацій на нашій території, вони будуть пропускатися в звичайному режимі, але ми посилюємо наші заходи для тих, хто планує робити якісь негарні речі і особливо дисстабілізувати обстановку у наших прикордонних районах і областях цим в'їзд буде закритий. Все інше ми працюємо для людей і служимо для людей, і в ім'я людей у нас тут офіцери, прапорщики, сержанти, які в польових умовах виконують свій обов'язок перед державою. Тому ми відкрито все робимо, чого вимагає наша служба і наш обов'язок".

f t g