Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Виховна година до Дня пам’яті Героїв Крут

Автор Г.Король

Формування патріотизму, відповідальності за долю нації і держави прописано у Національній програмі патріотичного виховання молоді, яка затверджена Кабінетом Міністрів України. Саме тому 29 січня у День пам'яті героїв Крут у державній гімназії ім. К. Д. Ушинського пройшла виховна година, присвячена цій даті. Учні 8 класу державної гімназії підготували ґрунтовну розповідь про події, які відбулися на залізничній станції Крути 29 січня 1918 року під час наступу більшовицьких військ на Київ. Декламували вірші, а також підготували літературну виставку. Школярі залюбки поділилися з нами своїми враженнями від заходу.

 

 

«Я дізналася більше про цю страшну трагедію про Крути, тому мені було дуже цікаво прослухати цю інформацію і дізнатися ще більше для себе».

«Ті хлопці дуже сміливі і я думаю, що вони хотіли жити, вони не хотіли собі такої долі, але так вийшло, що вони воювали і гідно загинули».

«Мені сподобалось, що наші студенти в ті роки показали єдність, що можуть постояти за себе, за свою свободу і що ми можемо боротися за краще майбутнє. І не треба боятися ворогів, бо ми все ж таки єдині і зможемо все подолати».

Патріотичне виховання підростаючого покоління є одним із головних напрямків виховної роботи кожного навчального закладу району.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: «Ми повинні вивчати уроки нашої історії, повинні доносити історію до молодого покоління, виховувати молоде покоління в дусі патріотизму і любові до своєї країни. На цьому наголошує Президент України, це є політикою держави. Саме тому заходи проходили в навчальних закладах, були охоплені різні категорії дітей від молодших школярів і до старшокласників».

Діти - майбутнє України, саме їм розбудовувати нашу державу завтра, тому свою історію, її трагічні сторінки вони мають пам'ятати.

f t g