Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Річниця реорганізації швидкої невідкладної допомоги

Автор Н.Приходько

З 1 січня 2013 року вступив у силу Закон України "Про реформування медичної галузі", в рамках якого відділення швидкої невідкладної допомоги, яке належало до Н.-Сіверської ЦРЛ, було реорганізовано у відділ медицини катастроф, який вже підпорядковується Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф Чернігівської облради. Пройшов вже рік від дня народження нової служби і за словами завідуючого новим відділом, всі зміни відбулися на краще.

 

Ігор Азаренко - завідуючий Н.-Сіверським відділом медицини катастроф Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернігівської обласної ради: "В порівнянні з минулими роками наш Н.-Сіверський відділ екстреної медичної допомоги та медицини катастроф дуже добре постачається лікарськими засобами, тобто поставки йдуть централізовано, і ми пишемо вимоги для отримання цих лікарських засобів, їдемо в Чернігів і отримуємо їх. Якщо провести аналогію з минулими роками, то кількість лікарських засобів, найменування лікарських засобів збільшилася в десятки разів".

Повністю забезпечений відділ і паливно-мастильними матеріалами. Також регулярно та відразу після заявки водіїв постачаються і запчастини до автомобілів «швидкої». На собі відчули покращення від реформування і працівники служби, адже вже рік регулярно та вчасно отримують заробітну плату.

Ігор Азаренко - завідуючий Н.-Сіверським відділом медицини катастроф Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернігівської обласної ради: "Дуже позитивний момент саме для співробітників Н.-Сіверського відділу - це те, що заробітна плата, аванс виплачується вчасно, без затримок, тобто люди почувають себе спокійно, стабільно, впевнені в завтрашньому дні. Це говорить про те, що люди ходять на роботу і можуть нормально виконувати свої функціональні обов'язки".

Ще до реформування серед працівників відділення було занепокоєння щодо скорочення робочих місць, та як запевнив Ігор Михайлович, цього не сталося і зараз тут працює, як і раніше, 35 чоловік.

Але серед нових позитивних змін залишається і одна стара проблема.

Ігор Азаренко - завідуючий Н.-Сіверським відділом медицини катастроф Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернігівської обласної ради: "Проблема, яка пов'язана з автотранспортом, хотілося, щоб швидше його оновили. Звичайно, держава займається цим питанням, закупівля автівок проведена, сподіваємося, розподіляти їх будуть найближчим часом. Також сподіваємося отримати новий автомобіль, тому що ті 2 автомобіля, не враховуючи нового, який у нас є, знаходяться в стані не дуже доброму".

Отже, за словами Ігоря Михайловича, на даному етапі реформування «швидкої» в Н.-Сіверському районі проходить вдало і створені всі умови для надання якісної медичної допомоги.

f t g