Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У Новгороді-Сіверському відкрився пункт обігріву

Автор І.Радковець

З метою запобігання випадкам переохолодження, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу мало захищеним, з 21 січня в м. Новгород-Сіверський почав функціонувати пункт обігріву.

 

У зв'язку з похолоданнями та сильними морозами у м. Новгород-Сіверський цілодобово функціонуватиме пункт обігріву, куди громадяни можуть звернутись за допомогою у випадку сильного перемерзання чи обмороження. В місті пункт розташований на відкритій території, де можливе велике скупчення людей.

Андрій Анікієнко - начальник Н.-Сіверського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій: "Мобільний пункт обігріву розпочав свою роботу 21 січня. Він створений для обігріву населення. Завдяки РДА та таким підприємствам, як ПрАТ "Сіверське", «Райспоживспілка» та «Новгород-Сіверський хлібокомбінат», пункт обігріву забезпечений деякими продуктами харчування".

Сумна статистика щодо кількості випадків обмороження, зниження температури - все це підштовхнуло МНС розгорнути пункти обігріву. За словами начальника Новгород-Сіверського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій Андрія Анікієнко, за останню добу в пункті обігріву було надано допомогу п'ятьом особам. У наметі цілодобово чергують співробітники МНС, які в разі необхідності кожному зроблять гарячий чай і дадуть поїсти. Ті громадяни, які за певних причин там опинились, наданою допомогою лишились задоволені.

Анатолій Фоменко: "Ми вдячні нашій службі МНС за те, що вони виявляють увагу та турботу про новгород-сіверців, які потребують обігріву".

Пункти обігріву створені для осіб з низькими умовами проживання та надання допомоги, в першу чергу, малозахищеним громадянам.

f t g