Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Орлівська сільська рада створює всі умови для комфортного проживання населення своїх сіл

Автор Н.Приходько

Орлівська сільська рада - одна з найбільших в Н.-Сіверському районі. До неї входять села: Красне, Ломанка та Орлівка, на території яких проживає 964 людини. Сама ж Орлівка - одне з молодих сіл району, адже кількість працюючого населення переважає кількість пенсіонерів на 100 осіб. Як розповів голова Орлівської сільської ради Віктор Петруков, молоді люди не намагаються виїхати з села, а залишаються і створюють нові сім'ї.

 

Віктор Петруков - голова Орлівської сільської ради: «Багато молоді залишаються, народжують по 2-3 дітей і є перспектива, що наше село за 10 років не закриється, а буде далі розвиватися і жити».

Непогана в сільраді і ситуація з народжуваністю. За 2013 рік тут з'явилося 11 маленьких мешканців. Загалом же дітей шкільного віку 172, дошкільнят - 48, з яких 21 відвідує дитсадок при школі. Віктор Миколайович зазначив, що сільрада робить все можливе, щоб перебування дітей як у школі, так і в садочку було більш комфортніше. Для цього купують нове обладнання та ремонтують шкільну будівлю.

Віктор Петруков - голова Орлівської сільської ради: «В цьому році для садочка сільська рада виділила кошти, купила гірки, гойдалки. Також для нашої школи сільська рада закупила комп’ютерний клас, в який входять п'ять комп’ютерів, інтерактивну дошку, проектор. Також для їдальні купили електроплиту. Для школи закупили два опалювальні котли, у школі частково замінили дах на металочерепицю».

Віктор Миколайович додав, що на території сільської ради постійно проводиться робота з благоустрою, ремонтуються та будуються нові будівлі, проводяться культурно-масові заходи, тобто створені всі умови для того, щоб люди мали бажання тут жити, народжувати і працювати, щоб села не тільки не занепадали, а ще й розвивалися.

f t g