Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

22 січня відзначатимемо День соборності та свободи України

Автор Н.Хлус

Кожного року 22 січня наша держава святкує День соборності України. В усіх освітніх закладах країни будуть проводитись тематичні заходи. От і наша міська бібліотека не залишилась осторонь. За словами завідуючої міської бібліотеки для дорослих Раїси Матюк, біля виставки з читачами проходять бесіди та обговорення.

 

Раїса Матюк - завідуюча міською бібліотекою для дорослих: "У міській бібліотеці для дорослих ми завжди оформляємо книжкову виставку до цього дня, викладаємо літературу про день соборності. Такою історичною літературою поповнюється наш книжковий фонд кожного року. Біля виставки проводимо бесіди, обговорення. І, звичайно, цією темою цікавляться наші студенти, молодь наша, студенти вищих навчальних закладів, які пишуть реферати".

Отже, зі слів Лариси Володимирівни, бібліотека отримує книжки кожного року. Однією з останніх була отримана книжка "Новий довідник з історії України", над яким працювали Сергій та Тетяна Крупчен, Олександр Іванюк та інші. На виставці довідник також представлений, тому бажаючі з ним ознайомитись можуть відвідати міську бібліотеку для дорослих. Не може не порадувати той факт, що історична література користується попитом саме серед молоді та студентів.

f t g