Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У будинку школярів пройшло дитяче літературно-мистецьке свято "У сім'ї вольній, новій"

Автор І.Радковець

Т. Г. Шевченко знаменитий український поет, геніальна людина, він був не тільки великим талановитим поетом та великим майстром образотворчого мистецтва, він справжній борець за свободу українського народу. В 2014 році виповнюється 200 років з дня народження Т. Г. Шевченка. З цієї нагоди в районному будинку школярів відбулось міське дитяче літературно-мистецьке свято "У сім'ї вольній, новій".

 

На зустріч були запрошені заступник голови Н.-Сіверської РДА Павло Плотніков та начальник відділу освіти І. Зюзько. Зокрема Павло Плотніков зазначив, що в районі продовжує реалізовуватись план заходів з підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка і цьому питанню приділяється значна увага влади району.

 

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: "В цей рік ми повинні пам'ятати про Шевченка і святкувати його ювілей і пам'ятати, згадувати його творчість не лише 9 березня, а протягом всього року і, загалом, нести ці знання в своєму серці завжди, бо його творчість не повинна вивчатися лише під час ювілею, вона повинна бути дороговказом в нашому житті на багато поколінь".

Цікаві та змістовні доповіді з життя кобзаря зачитували учні зі шкіл міста, декламували вірші, виконували пісні на слова великого поета. На виставці, присвяченій кобзарю, було представлено багато цікавих робіт та художньої літератури, що справили велике враження на учасників та гостей літературно-мистецького свята. Своїми виступами молоде покоління ще раз підкреслювало те, що творчість Т. Г.Шевченка не можна забувати.

Надія Щербакова - учениця 9 класу Н.- Сіверської ЗОШ І - ІІІ ст. №2: "Я вважаю, його твори актуальні насьогодні і їх слід вивчати, бо саме цей поет закликає нас боротися за вільну Україну. Він просто геніальна людина, яку слід вивчати, на яку слід рівнятися, бо ми, молоде покоління, іноді забуваємо, що треба бути вихованими, розумними, сміливими, не боятися висловити свою думку і саме його творчість допомагає нам у цьому. Я вважаю, що насьогодні треба вивчати, пам'ятати та вшановувати творчість Т. Г. Шевченка".

2014 рік в Україні проголошено роком Т. Г. Шевченка, тож реалізація завдань Президента України щодо відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка триватиме в районі і надалі.

f t g