Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Рік завершила двадцять перша сесія VI скликання районної ради

Автор Т.Лось

Остання в цьому році двадцять перша сесія VI скликання районної ради завершила свою роботу цього тижня у середу майже одностайним ухваленням рішень по 20-ти питаннях порядку денного.

 

Перед початком 21 сесії VІ скликання голова райради вручив почесні відзнаки за депутатську діяльність та активну участь депутатів, які не були на урочистостях з нагоди Дня самоврядування. Розпочали сесію Гімном і одразу, не вагаючись, активно взялися до розгляду питань порядку денного. Першим був звіт голови райради. За пропозицією депутатів з сесійної зали звіт вирішили не заслуховувати, адже його вже розглянули на засіданнях постійних комісій і одностайно прийняли його до відома. Відчуваючи, що Новий рік вже на носі, разом з ним і свята, депутати особливо не вагались і по іншим питанням. Доповідачі ледь встигали дійти до трибуни, як їх тут же відправляли назад. Затримались дещо на розгляді звіту про виконання бюджету за 2013 рік. Начальник фінуправління розповіла про суму власних надходжень до бюджету району і субвенцій з держбюджету. Одна річ таки додала сумних ноток у веселий передсвятковий настрій присутніх. Олена Миколаївна зауважила, що хоч як не проблематично зараз виплачувати зарплату бюджетникам, наступний рік обіцяє бути вдвічі важчим в цьому плані, тому ще за 2013 сумуватимуть усі. З позитивів - в районі виконана цьогорічна програма по оздоровленню дітей та перевиконана.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської райдержадмістрації: "70,5%, ми оздоровили  - це 1839 учнів, планували 60%. Результати є".

Подібну програму затвердили і на 2014. Також затвердили і районну програму охорони земель, яка діятиме найближчі 6 років. За нею, в районі навіть запланували зробити ставок.

Анна Ковальчук - начальник відділу Держкомзему у Н.-Сіверському районі: "Передбачається будівництво одного протиерозійного ставка в с. Кудлаївка, 4 водосхідні споруди та вали, загальною довжиною 6 км в с. Кудлаївка, Дігтярівка, Комань. Далі - оновлення нормативно-грошової оцінки потрібно по 11 населених путктах: Будо-Воробіївка, Вороб'ївка та села Чайкинської сільської ради на суму 28,9тис.грн. і в 2015 році, якщо брати найближчий термін, по 36 населених пунктах 9 сільських рад".

За ще однією програмою, в районі наступного року додасться 1 дошкільний заклад.

Ірина Зюзько - начальник відділу освіти Н.-Сіверської райдержадмістрації: "Відповідно до районної програми розвитку дошкільної освіти на 2014 рік, у нас заплановано відкриття групи дошкільного виховання на базі Студінської ЗОШ".

Суперечність та зауваження звучали від депутатів лише поодинокі: іноді в тему, а іноді, тому що слухали неуважно. Загалом, на останній сесії райради розглянули 20 питань, з них - 4 районні програми. По завершенню сесії голова райради Віктор Душин подякував депутатам за гарну роботу та привітав зі святами.

Віктор Душин - голова районної ради: "Щоб всі наші найкращі побажання і думки в майбутньому році здійснилися. Україна стане багатшою, жити стане краще. З наступаючим, вас, Новим роком".

{youtube}jKdtWZ-SNOg{/youtube}

f t g