Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новорічне свято в Чайкинському НВК

Автор О.Кримова

Нещодавно новорічне свято відбулось в Чайкинському НВК, на яке завітав Дід Мороз зі Снігуронькою. Протягом свята вони разом з дітьми водили хороводи, співали, танцювали. Цього дня на присутніх чекав новорічний концерт, який підготували учні молодших класів.

Дітлахи брали активну участь в конкурсах. Наприкінці свята традиційно Дід Мороз передав новорічні подарунки від другого Президента України Л. Д. Кучми, який ніколи не забуває своїх земляків-школяриків.

 

Сашко Черненко: "Мені сьогодні найбільше сподобалося бігати навколо стільчиків і сідати на них. Я у костюмі мурашки".

Данило Руснак: "На святі мені сподобалася ялинка. Я сьогодні був Буратіно".

Неоніла Руснак: " Мені сьогодні найбільше сподобалося на святі співати пісні навколо ялинки. Я сьогодні була Білосніжкою. Нам сьогодні роздавали подаруночки від Діда Мороза, які передав Кучма Леонід Данилович".

Як зазначив директор НВК Григорій Нємцев, діти з нетерпінням завжди чекають Новий рік та Різдво.

Григорій Нємцев - директор Чайкинського НВК: "Наші діти - як учні, так і вихованці дитячого садка, завжди чекають новорічних та різдвяних свят, бо знають, що завжди до цих свят наш випускник, наш Президент Леонід Данилович Кучма завжди їм видає подарунки".

f t g