Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З відкритим серцем до кожної дитини

Автор О.Кримова

Серед пріоритетів державної політики одним із значущих місць є забезпечення прав дитини та її законних інтересів, зокрема, права на виховання в сім'ї. Тому велика увага з боку районної влади приділяється сім'ям, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. З ними постійно організовують зустрічі, на яких обговорюються питання які їх хвилюють. Такі зустрічі допомагають вирішити разом ряд проблем цих сімей, поспілкуватися між собою, поділитися досвідом. Проте не всі діти мають змогу скористатися правом на виховання в сім'ї так, наприклад, вихованці Краснохутірської школи-інтернату Н.-Сіверського району мають лише єдину шкільну сім'ю, а батьків їм заміняють вихователі та вчителі. Саме такі діти найбільше потребують підтримки та уваги з боку держави. За ініціативи Глави держави В. Януковича проводиться Всеукраїнська акція "З відкритим серцем до кожної дитини". В рамках акції до Дня Святого Миколая голова РДА В. Кауфман відвідав заклад інтернатного типу аби привітати дітей зі святом, подарувати солодощі, поспілкуватися про їх життя.

На думку В'ячеслава Марковича, дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування необхідна турбота та любов.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: «Привітаємо дітей з новорічними святами, зі святом Святого Миколая. Привезли подарунки для цих дітей, тому що у них нема такого, як в домашніх умовах, щоб Святий Миколай поклав подарунки їм під подушку. Ми намагаємось замінити. Треба намагатися, щоб у кожної дитини був свій дім, своя сім'я.»

Вихованці закладу залишилися задоволеними і свято Миколая завжди чекають з нетерпінням.

Дмитро Сипко - вихованець Краснохутірської школи-інтернату: «День Святого Миколая - це для мене друзі, подарунки і свято, зима, сніг. Приємно, коли для нас приїздять гості.»

Маша Більська - вихованка Краснохутірської школи-інтернату: «День Святого Миколая - це найкраще свято для дітей, до нас приїздять гості. Ми їм дуже вдячні за подарунки.»

Цього ж дня голова РДА відвідав і багатодітну сім'ю, яка проживає в селі Орлівка. 5 дітей, які виховують в родині, також не залишилися без подарунків. Тож, держава та районна влада роблять все для того, аби всі діти відчували себе більш захищеними та зростали справжніми громадянами України.

f t g