Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новорічну казку для вихованців Краснохутірської школи-інтернату підготував телеканал ТВі спільно з Благодійною фундацією "Відкриті серця України"

Автор О.Кримова

Справжню новорічну казку для вихованців Краснохутірської школи-інтернату підготував телеканал ТВі спільно з Благодійною фундацією "Відкриті серця України". Але до цієї зустрічі треба було подолати немалий шлях,- все почалось з соціального проекту "Подаруй дітям новорічне свято", який тривав на ТВі протягом кількох місяців. Популярні виконавці Тоня Матвієнко, Альоша, Влад Дарвін та інші - у своїх відео-зверненнях, які транслював телеканал, закликали всіх небайдужих підтримати фінансово краснохутірських дітей-сиріт. На заклик привітати дітлахів віч-на-віч, відгукнулося чимало зірок українського шоу-бізнесу, митців та спортсменів. І 21 грудня до дітей приїхав святковий кортедж.

Спочатку гості провели з вихованцями інтернату майстер-класи із виготовлення святкових листівок, для маленьких модниць, професійної фотографії та акторської майстерності. Від майстер-класів залишились в захваті не лише діти, але і самі тимчасові викладачі.

 

Рима Зюбіна - акторка Молодого театру: "Я думала, трохи по іншому, що буде багато дітей, бо коли їх 60 і намагаєшся провести індивідуальну акторську роботу, то це дуже важко. А тут їх було мало і я одразу зрозуміл, кому що подобається. Дівчатка такого віку коли вони вже молоді паняночки і у всіх якісь свої вподобання. Мені сподобалося. Я думаю такими, якими вони зайшли скованими і якими розкутими пішли звідси, може якось це їм допоможе".

Далі на дітей чекала концертна програма де відомі виконавці Денис Повалій, Лілу, гурт "The ВЙО", Джейсон виконали пісні та поспілкувались з дітьми, а танцюрист Сергій Костецьки не лише співав, але і провів зарядку, яку розробив для школярів разом з чемпіоном світу з плавання Денисом Силантьєвим. До дітей з привітальним словом звернулась продюсер соціальних проектів телеканалу ТВі Марина Науменко.

Марина Науменко - продюсер соціальних проектів телеканалу ТВі: "Любі діти, ми сьогодні дуже раді вас вітати. Ми хотіли подарувати частинку своєї душі, привітати вас і коли ми закликали всіх приєднатися до акції, то дуже багато охочих відгукнулося. Хтось фінансово, дуже багато людей приїхало разом з нами привітати, не дивлячись на завірюху, непогоду. Вони від всієї душі хотіли подарувати вам добро, щастя, показати, що ви не одні, завжди є люди, які хочуть вам допомогти, небайдужі до ваших переживань, до ваших проблем. Ви маєте це знати і прагнути до того, що ви маєте на меті. Пам'ятайте про це, мрійте завжди і мрії здійсняться, і творіть добро".

Під час виступу зірок діти танцювали, підспівували. Наприкінці свята для гостей показали сценку "Святий Миколай", від якої зірки шоу-бізнесу залишились в захваті. Кажуть, коли запрошували взяти участь в акції ні хвилини не розмірковували і відразу погодились.

Лілу - співачка: "Коли мене запрошують брати участь в подібних акціях, я ніколи не відмовляюсь, бо не правильно відмовляти дітям, а діти які прагнуть уваги їм в двічі не правильно відмовляти. Я вдвічі хвилююся, коли виступаю перед дітьми, тому що діти не вміють грати, не вміють фальшивити. Вони сидять, дивляться і в перші хвилини видно, чи їм подобається, чи ні".

Сергій Костецький - танцюрист: "Я дуже захопився соціальними проектами і створив свій проект, називається він "Танцюй зі мною". Сьогодні могли спостерігати як я танцював з дітками. Ці дітки дуже перспективні, вони мають повірити в свої сили, добитися свого, вони всі мають свої мрії. Я знаю щоб добитися їх, їм потрібен такий сильний стержень, щоб подолати всі перешкоди. Їм особливо важко. Але якщо вони досягнуть, то потім їм буде дуже легко".

Гості приїхали не з порожніми руками. Спортивний інвентар, канцелярські товари, енциклопедії, одяг, взуття, солодощі - все це у мішку діда Мороза, роль якого, випала одному із найяскравіших  ведучих телеканалу ТВі Валерію Сараулі. Діти отримали також запрошення з 21 січня відвідати одну з найбільших кіностудій «time.ua» та побувати на дитячій виставі в Молодому театрі. Учні залишилися задоволеними від побаченого та від спілкування з відомими людьми.

Олексій Голець - вихованець Краснохутірської школи-інтернату: "Дуже чудовий день, дуже позитивний, багато енергії, багато подарунків, нових гостей, нових друзів. Мені дуже сподобалося, як виступали на нашій сцені артисти. Вони гарно співали, я дуже уважно слухав".

Богдан Дорохов - вихованець Краснохутірської школи-інтернату: "Мені дуже сподобалися зірки. Я дуже радий, вдячний всім, хто приймав у цьому участь. Багато з ким познайомився, дізнався нового. Познайомився з зірками, поговорив з ними. Дуже багато вражень".

Тож, новорічному десанту телеканалу ТВі та Благодійній фундації "Відкриті серця України" вдалося подарувати вихованцям Краснохутірської школи-інтернату трішки тепла, радості та втіхи.

f t g