Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Підсумки районних олімпіад

Автор О.Кримова

Не дивлячись на те, що сучасні діти багато часу проводять за комп'ютером, вони ще й навчаються «на відмінно», беруть активну участь у житті школи та перемагають на олімпіадах та в конкурсах. Так, нещодавно завершився районний етап олімпіад зі шкільних предметів та конкурси П. Яцика та Т. Г. Шевченка. В цьому році 145 призових місць здобула гімназія №1, з них 56 - це 1 місце.

 

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Крім олімпіад з навчальних дисциплін проводяться ще додаткові конкурси, це як другі олімпіади з української мови: конкурс ім. П. Яцика та Т. Г. Шевченка. На цих конкурсах розігрувалось 48 призових місць, 33 з яких забрали учні нашої гімназії. Але я хочу сказати, що найприємніше те, що всі перші місця забрали гімназисти. І, безумовно, відповідальність за них лежить за ігри обласні. Уже перші результати є. В конкурсі ім. Яцика наша учениця Варвара Подоляко принесла нам перемогу, диплом ІІІ ст. в області. Інші учні також непогано виступили, 4 і 5 місце посіли в області, це також, я вважаю, гідний результат".

Як зазначила директор школи В. Мокрякова, аби показати гарний результат на олімпіаді чи конкурсі, необхідно докласти значних зусиль при підготовці як учням, так і вчителям та батькам. Олімпіади перевіряють дитину на витривалість, кмітливість, хто краще підготувався і має більший рівень знань.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Ті, хто працюють на олімпіадах, показують дійсно високий рівень навчання і в будь-який день на уроках. Вони за собою ведуть інших, це дуже благородна справа. Олімпіада для загального розвитку дітей має дуже позитивне значення, для дітей, які приймають участь, і для тих, хто на них рівняється".

Не дивлячись на те, що підготовка до олімпіад забирає в учнів багато вільного часу, але діти це роблять із задоволенням, із зацікавленістю знайти більше. Багато є гімназистів, які брали участь у олімпіадах і зайняли не одне призове місце.

Ірина Браткова - учениця 10 класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Я брала участь в 6-ти олімпіадах району. Маю 5 перших місць: з української мови, англійської мови, історії, конкурсу П. Яцика та правознавства. Друге місце на конкурсі Т. Шевченка. Можливо такий напрям олімпіад зумовив вибір моєї професії у майбутньому житті".

Анна Шкребень - учениця 11 класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Я брала участь у таких районних олімпіадах, як українська мова та література, конкурсі ім. П. Яцика, олімпіаді з хімії та біології. Також брала участь в екологічному проекті. Перемогла в олімпіаді з української мови та літератури, в конкурсі П. Яцика, біології та екологічному проекті. Постійно беру участь в олімпіадах, намагаюсь брати участь в житті школи".

Анна Корицька - учениця 10 класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Я брала участь в олімпіадах з математики, фізики, хімії, історії, української мови та літератури, географії та конкурсі Т. Г. Шевченка. В мене є перше місце з географії, математики, української мови та фізики. Мені було не дуже важко готуватися, адже мені допомагали вчителі".

Тож вітаємо всіх переможців районного етапу олімпіад, конкурсів та бажаємо успіхів та перемог у наступних етапах.

f t g