Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Жадібні рибалки винищили майже всю рибу в одній з невеликих річок Н.-Сіверського району

Автор Г.Король

Матеріальної шкоди на 780 тис. грн. завдали браконьєри, виловивши майже всю рибу у річці Судость Н.-Сіверського району. Працівники міліції завдяки швидкому реагуванню затримали зловмисників "на гарячому".

 

Ігор Паніотов - начальник Н.-Сіверського РВУМВС, підполковник міліції: "До Н.-Сіверського районного відділу міліції надійшла інформація, що поблизу с. Грем'яч на р. Судость здійснюється незаконний вилов риби. Було повідомлено номер і марку автомобіля, на якому приїхали браконьєри. Одразу було направлено слідчо - оперативну групу швидкого реагування. Було затримано 5 мешканців Н.-Сіверського та водій з м. Шостка. При огляді автомобіля в кузові було виявлено 13 мішків з рибою та браконьєрські знаряддя для вилову риби, невід та гумовий човен".

Тих, хто навмисне порушує закон, не лякають навіть збільшені штрафи, наразі затримані правопорушники заплатять за кожну з виловлених рибинок. І таких рибинок аж 44,5 тисячі.

Ігор Паніотов - начальник Н.-Сіверського РВУМВС, підполковник міліції: "За ознаками злочину передбачено частиною 1 статті 229 ККУ було відкрито кримінальне провадження. Підраховано матеріальний збиток державі незаконним виловом риби, який становить 783 тис. 530 грн. Затримані особи, які документуються по цьому злочину понесуть кримінальну відповідальність згідно чинного законодавства".

Якщо зловмисники ще чекають свого вироку, доля вилученої риби відома, її передали до Н.-Сіверської установи виконання покарань №31.

f t g