Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Реформування місцевого самоврядування

Автор Г.Король

Заступник голови районної державної адміністрації Павло Плотніков перебував з робочою поїздкою в с. Чайкине, відвідав об'єкти соціальної сфери та безпосередньо поспілкувався з жителями села. А поліпшення якості життя людей у селах і є метою реформування місцевого самоврядування яке реалізовується за дорученням Президента України.

 

Якість життя на селі визначається станом його соціальної та економічної сфер. Нині в регіонах обговорюється Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, мета якої і є поліпшення життя села, а це є одним із завдань Глави нашої держави. Отож в рамках реалізації даної концепції на районному рівні, заступник голови РДА Павло Плотніков побував у селі Чайкине, аби на власні очі побачити стан основних соціальних об'єктів та визначити проблеми, вирішення яких потребує тісної співпраці влади та громади.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: "Ми не можемо обійти спілкування з людьми, і таке питання як обговорення Концепції органів місцевого самоврядування України. Це питання турбує значну кількість і не тільки працівників органів місцевого самоврядування, але людей які залежать від його роботи. Коли вона незалежна і фінансово, незалежно в організаційному плані коли в неї достатньо ресурсів для того, щоб виконати ті функції які їй притаманні. Про це неодноразово говорив Президент і наполягає на тому, що реформування повинно відбутися не на папері, а реально. І результатом його в першу чергу повинно бути покращення життя людей".

Заклади соціальної сфери задовольняють різні потреби мешканців села. Так у селі функціонують: будинок культури, навчально-виховний комплекс, церква та найголовніше те, що населення забезпечене роботою. А для вирішення соціальних та адміністративних питань люди звертаються до сільської ради.

Василь Шавша - голова Чайкинської сільської ради: "Звертаються з юридичними питаннями, Секретар сільської ради видає довідки з приватизації землі, при виготовленні технічної документації на будинки. Цим всім ми допомагаємо,що від нас вимагають все ми виконуємо. І звісно консультуємо куди їм звертатися далі".

Отож, завдяки реформуванню місцевого самоврядування, влада стає ближчою до народу.

f t g