Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Міжнародний день людей похилого віку

Автор Г.Король

Районна влада підтримує малозахищені верстви населення. От і в Міжнародний день людей похилого віку голова Н.-Сіверської райдержадміністрації поспілкувався зі старенькими, які постійно проживають у Н.-Сіверському територіальному центрі.

 

Відділення для постійного або тимчасового проживання Н.-Сіверського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян ніколи не пустує. Відділення, яке розраховане на 25 місць, наразі заповнене майже повністю. У центрі проживають 21 жінка та 3 чоловіки, з них 4 інваліди, більш ніж половині жителів вже за 80. На своє життя та на роботу персоналу старенькі не скаржаться.

Тетяна Тупиця: «Все добре. Були проблеми з очами. Зробили операцію тепер я бачу.»

Сергій Шелег: «Живеться добре, за нами доглядають, годують, що ще нам потрібно. Не вистачає тільки рідної хати.»

Влада району ніколи не стоїть осторонь проблем малозахищених категорій громадян. Завжди йде на тісне спілкування, а також сприяє реалізації ініціатив президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення. Зокрема, у Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана голова райдержадміністрації В'ячеслав Кауфман разом з представниками відповідних служб району, завітав до мешканців територіального центру. Гості привітали присутніх зі святом, вручили подарунки, поспілкувалися з кожним бажаючим. Керівництво району ознайомилося з умовами проживання одиноких громадян у територіальному центрі. Медичне та харчове забезпечення відповідає всім вимогам, проводиться поточний ремонт у кімнатах, проте підтримка районної влади потрібна завжди.

В’ячеслав Кауфман – голова Н.-Сіверської райдержадміністрації:

«Дуже багато уваги приділяється людям похилого віку в ініціативах Президента. Сьогодні дуже багато робиться для того, щоб покращити їм всі умови, щоб люди не почували себе обділеними. Вже дуже багато зроблено. Надалі плануємо збільшити приміщення для проживання людей які тут знаходяться.»

Працівники районного будинку культури підготували для стареньких святковий концерт.

f t g