Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Вороб’ївські діти мають змогу отримати обов’язкову дошкільну освіту

Автор О.Кримова

В Україні продовжують реалізовуватись Cоціальні ініціативи Президента України В. Януковича, особливо щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти. Так, з 1 лютого поточного року Вороб’ївська ЗОШ реорганізована в Вороб’ївський НВК. За словами директора НВК Олександри Шкалаберди підгрупи дитячого садочку «Сонечко» створено 2 кімнати, проведений ремонт та придбані меблі, іграшки, пральна машина.

І все це за великої підтримки районної влади, народного депутата Ігоря Рибакова та батьків. Дитсадочок створений на 13 місць, які всі заповнені. Налагоджено і система харчування.

 

Олександра Шкалаберда – директор Вороб’ївського НВК: «Тричі – сніданок, обід і полудник. Доплата батьківська становить 3 грн. на день. Решта організована з кошти державного бюджету.»

НВК підготували на 100% до опалювального сезону. Зусиллями працівників навчально-виховного закладу заготовлено 120 м. куб. дров, 20 т. брикету, 20 т. вугілля. Але все ж таки є деякі проблеми.

Олександра Шкалаберда – директор Вороб’ївського НВК: «Хвилює і дитячий садок, і взагалі НВК – опалювальна система. Це наша котельня. Двигуни працюють ще з 70-х років, дуже застарілі, але сподіваємось, що витримаємо зиму, а там, хто його знає. Важко дуже.»

Але все ж таки діти мають змогу отримати повноцінну обов’язкову дошкільну освіту.

f t g