Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбувся прямий телефонний зв'язок з населенням району першого заступника голови РДА Івана Гавриленка

Відбувся прямий телефонний зв'язок з населенням району першого заступника голови РДА Івана Гавриленка. Протягом двох годин мешканці району звертались з різноманітними питаннями. Зокрема, погане водопостачання до житлових будинків по вулицях Ювілейна та Чернігівська.

 

Іван Гавриленко - перший заступник голови Н.-Сіверської РДА:"Було дане завдання зясувати ситуацію і негайно відновити водопостачання по цих вулицях. Хоча там є проблеми, водопровід був прокладений трубами малого діаметру, але все одно будемо вирішувати це питання."

За словами Івана Івановича, в короткий термін буде вирішена проблема прибирання кладовищ в сільській місцевості та проблема в с. Смяч де гілки з дерев знаходяться на лініях електропередач. Турбує жителів міста постачання скрапленого газу.

Іван Гавриленко - перший заступник голови Н.-Сіверської РДА:"Ми вже відійшли від Чернігівгаз який нас забезпечував скрапленим газом, а підпорядковані зараз Харьківгаз, тому є свого роду проблеми. Адміністрація вийшла з проханням приділити увагу по забезпеченню жителів Н.-Сіверська скрапленим газом, тому що газу недостатньо виділяється."

Поки не вирішеним залишається питання ремонту доріг міста.

Іван Гавриленко - перший заступник голови Н.-Сіверської РДА:"В цьому році, нажаль ще не було проплачено за виконані роботи в минулому році по вулиці Леніна, зокрема, ще є борг. Сьогодні намагаємось зробити ямковий ремонт, будемо сподіватися, що хоча б щось дадуть на виконання робіт по комунальним дорогам."

f t g