Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В міській бібліотеці працює виставка присвячена 70-річниці визволення Н.-Сіверського району від німецько-фашистських загарбників

Автор О.Кримова

В міській бібліотеці для дорослих працює виставка присвячена 70-річниці визволення Н.-Сіверського району від німецько-фашистських загарбників. Яку будемо відзначати 16 вересня. Війна - це велике лихо для людей. Так було в роки Великої Вітчизняної Війни. Це загальне лихо, що поєднувало людей в одне ціле.

 

Тетяна Халепа - бібліотекар:"Як і в кожного міста є свої визначні пам'ятні дати. Однією з таких дат у нашого міста є 16 вересня - день визволення Новгород-Сіверського від німецько-фашистських загарбників. Це свято радісне і сумне водночас. Радісне від визволення міста, а сумне тому, що при визволенні загинуло багато воїнів. До цієї дати в нашій бібліотеці зроблена викладка літератури в якій представлені як художні твори, так і довідкова література. І хоча минуло майже 70 років, але ця тема залишається актуальною серед читачів. як і старшого віку, так і молоді."

Події тих страшних років записані не лише в історичних книгах, але її змальовують і в художніх творах сучасні автори.

Тетяна Халепа - бібліотекар:"До нашої бібліотеки постійно надходять книжки сучасних авторів на воєнну тематику, зокрема, Валентина Денисенко, Віталій Леос. На передодні цього свята бажаю міцного здоров'я ветеранам, а молодому поколінню пам'ятати подвиг наших дідів, прадідів."

Визволили наш район 70 років тому від німецько-фашистських загарбників, але час не зможе змінювати болю. Ми будемо пам'ятати тих, хто ніколи не повернеться. Їхній подвиг назавжди залишиться у наших серцях.

f t g