Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Свято 1 вересня в оновленій Грем’яцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Автор О.Кримова

Свято 1 вересня - особливе. Цей день є визначним і радісним для учнів, вчителів і батьків. Не дивлячись на всі негаразди і проблеми з ремонтом в Грем’яцькій ЗОШ І-ІІІ ст.. свято Першого дзвоника відбулось вже в оновленій школі. На урочисту лінійку завітало керівництво району і області. Традиційно свято почалось з підняття прапора і гімну. Першою до присутніх звернулась директор школи Тетяна Мельник, яка привітала шкільну родину з початком нового навчального року, і висловила щирі слова вдячності від усього педагогічного колективу, батьків і учнів, за відремонтовану школу.

 

Тетяна Мельник – директор Грем’яцької ЗОШ І-ІІІ ст: «Голові облдержадміністрації Володимиру Хоменку, голові райдержадміністрації В’ячеславу Кауфману за те, що люди доклали великих зусиль. Вони піклувались про нашу школу.»

Свято Першого дзвоника було першим у житті  шестирічок. Їх вітали і радо приймали у нову дружню шкільну сім’ю. А от для одинадцятикласників це останній і вирішальний навчальний рік в стінах рідної школи. Учнівський і педагогічний колектив привітав керівник департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Анатолій Максак, який зачитав лист-поздоровлення від голови облдержадміністрації Володимира Хоменка.

Анатолій Максак - керівник департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації: «Прийміть щирі вітання з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. В сучасному світі тотальної глобалізації та комп’ютеризації, нового звучання набуває незаперечна істина, освітчена людина, освітчене суспільство є основними рушіями прогресу розвитку держави. Бажаю всім педагогічним працівникам, учням і студентам їхнім батькам міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, наполегливості в досягненні нових успіхів на ниві навчання та просвітництва. Нехай ваші здобутки в освітній та науковій діяльності надалі прославляють чернігівщину.»

Гості приїхали не з порожніми руками. Анатолій Миколайович подарував школі ноутбук, а  першачкам ще і цукерки. Це були не останні подарунки які цього дня отримали новачки. В свою чергу голова райдержадміністрації В’ячеслав Кауфман привітав всіх учасників свята з початком нового навчального року.

В’ячеслав Кауфман – голова райдержадміністрації: «Дорогі друзі, шановні вчителі, батьки, гості цього свята. Дозвольте від щирого серця привітати вас з Днем знань, який щороку запрошує всіх вас до школи, а веселий дзвоник, що пролунає оголосити про початок нового навчального року. Для першокласників сьогодні все вперше. Тож, нехай ця прекрасна школа завжди радо зустрічає і стане другою домівкою для вас.»

В’ячеслав Маркович також нагородив грамотами кращих учнів та педагогів школи. Першачки у віршовій формі розповіли про своє бажання і готовність вчитись, а випускники висловили свою вдячність батькам і вчителям, за підтримку та життєвий досвід. Всю шкільну родину до класів покликав перший дзвоник. Одинадцятикласники провели першачків в їхню класну кімнату за парти.

Тож, як бачимо обіцянка виконана, відремонтована школа і першого вересня учні прийшли в свій храм знань. А чи важко було провести ремонтні роботи  в такий короткий термін і які труднощі виникали, ми запитали у голови райдержадміністрації В’ячеслава Кауфмана.

В’ячеслав Кауфман – голова райдержадміністрації: «Об’єм вже і не такий великий. Проблеми з фінансуванням. Коли почалось фінансування, ми зразу почали робити. На першому поверсі замінили вікна, протягом двох тижнів плануємо поставити вікна на другому поверсі. І зробити ремонт в трьох кабінетах.»

Тож , бажаємо учням і вчителям творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння в новому навчальному році.

f t g