Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Свою малу батьківщину відвідав другий президент України Л.Д. Кучма

Автор О.Кримова

Свою малу батьківщину відвідав другий президент України Л.Д. Кучма. На кордоні Новгород - Сіверського району дорогого гостя радо зустрічали хлібом, сіллю.

В ході візиту Леонід Данилович відвідав могили рідних і близьких в с. Олександрівка Семенівського району. В с. Чайкине поклав квіти до пам’ятника загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, після чого разом з прихожанами Чайкинського храму, помолився за упокій душ померлих. Потім традиційно поспілкувався з жителями села.

Користуючись нагодою ми поцікавились у Леоніда Даниловича, що краще для України Європейський чи Митний союзи.

Як зазначив Леонід Данилович для України необхідний, як Європейський так і Митний союзи. Головне, щоб Росія в Україні вбачала стратегічного партнера, але водночас Україна повинна співпрацювати з усім світом. Це повинно стати стимулом для України виробляти більш якісну продукцію, яка буде користуватись попитом в Європі.

Тож, як бачимо, Леонід Данилович не забуває свій рідний край, свою малу батьківщину і маючи нагоду завжди повертається сюди.

f t g