Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Леонід Кучма – про важливість розвитку освіти в нашій державі

Автор Н.Приходько

В наш час освіті в Україні приділяється дуже велика увага. Серед пріорітетів нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича "Діти - майбутнє України"- модернізація освітньої галузі. Зокрема, вже з цього навчального року школярі будуть вчитися за новою навчальною програмою. Серед новацій з першого класу: збільшені години на вивчення іноземної мови, введено нову освітню галузь - природознавство. З другого класу діти будуть вивчати новий предмет - сходинки до інформатики, а з п'ятого вивчатимуть другу іноземну мову. Всі ці зміни сприятимуть наближення рівня української освіти до європейських стандартів. Про важливість розвитку освіти в нашій державі розповів і другий Президент України Леонід Данилович Кучма, під час останнього візиту на малу батьківщину.

 

Леонід Кучма – Президент України (1994-2004): «Знання, наука може для нас бути головним стимулом росту України. Щоб ми зайняли відповідне місце в світі. Тому, щоб нас поважали, потрібно. щоб та можливість, що ще є в Україні, вона не була втрачена. Щоб наші діти отримували нормальну освіту і користувались попитом, і в Україні, і в світі.»

f t g