Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Шевченківський телевізійний урок

Автор О.Кримова

2 вересня в гімназії №1 учні старших класів мали змогу побачити телевізійний Шевченківський урок, пряму трансляцію якого з 9 години здійснював Перший національний канал. Який відбувся в Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка, та з нагоди відзначення в 2014 році 200-річчного ювілею з дня народження. Лекція була орієнтована на учнів загальноосвітніх і технічних навчальних закладів. Під час заняття використовувались архівні документи, відео сюжети, ілюстровані матеріали про життя та творчість Великого Кобзаря. А хто ж такий Т.Шевченко для сучасних учнів і які твори вони знають?

 

Кристина Карасьова – учениця 11 класу: «Тарас Шевченко – видатний письменник для мене, я його дуже поважаю. З малечку мама дуже багато про нього розповідала, а коли почала вчитись я зрозуміла хто це. Його твори для мене дуже величні, красиві та милозвучні. Я знаю «Мені тринадцятий минало», «Думи, мої думи», «Лілея».»

Анна Воронько – учениця 11 класу: «Взагалі він як і художник, і письменник, але мені більше подобаються його твори. «Гайдамаки» я читала мені не дуже сподобався твір, мені здебільшого подобається його лірика, особливо мій улюблений – це «Лілея».»

Тож, невмируще слово Великого Кобзаря буде хвилювати серця багатьох поколінь.

f t g