Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Урочистості до 22-ї річниці Незалежності України

Автор О.Кримова

24 серпня відзначаємо 22-річницю Незалежності України. З цього приводу в районному будинку культури відбулися урочисті збори. Вперше День Незалежності України було відзначено 16 липня 1991 року, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України. Традиційно урочистості почались з гімну України, потім першим з привітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Душин.

Віктор Душин - голова районної ради: «Пам’ятаємо, незалежна держава це наш дім. Яким йому бути залежить від нас. Від усієї душі вітаю вас, з великим національним святом. Зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів у всіх справах і починаннях, за ради процвітання незалежної України, добробуту її народу.»

Привітав з загальнонаціональним святом, побажав щастя та здоров’я всім сім’ям і міський голова Сергій Пунтус.

Сергій Пунтус - міський голова: «Від імені депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету, від себе особисто вітаю вас, з цим великим загальнонаціональним святом і бажаю кожній новгород-сіверській сім’ї здоров’я, миру, впевненості в завтрашньому дні та нових успіхів на благо України, та нашого рідного міста.»

Як вже стало традицією, на День Незалежності Віктор Душин вручив паспорти 16-річним юнакам і дівчатам, що засвідчило їхнє повноправне громадянство незалежної України. Після завершення урочистостей на всіх присутніх чекав святковий концерт.

f t g