Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сотий День народження відзначила мешканка Дігтярівки

Автор В.Набока

13 квітня 2013 року мешканці села Дігтярівка Н.-Сіверського району Олександрі Степанівні Маджузі виповнилося 100 років. Суботньої днини до ювілярки завітали представники районної та сільської влади. Вітали ювілярку пам'ятними подарунками.

В наш час не так багато залишилося людей, які доживають до 100 років, або до 80. Наша землячка жителька села Дігтярівка Маджуга Олександра Степанівна цієї суботи відзначила своє сторіччя. Ця жінка відчула на собі всі жахіття війни, народила і виховала 5-ро дітей, пережила смерть чоловіка та єдиного сина, нещодавно була удостоєна почесного звання "Мати героїня". Ще й досі Олександра Степанівна працює та допомагає виховувати онуків та правнуків, а їх у неї 17.

Лариса Волк - онука: "Вона дуже працьовита людина, працювала все життя і вдома, і в колгоспі. 24 травня закінчується школа, 25 - я у бабусі. Приїжджаємо по можливості, але не так часто, як хотілося б".

Привітати ювілярку приїхали з подарунками та щирими словами привітань представники райдержадміністрації.

Щоденна наполеглива праця, зарядка та особливо підтримка рідних та близьких людей - запорука довголіття цієї жінки. Тому залишається тільки побажати Олександрі Степанівні ще не один рік відсвяткувати свій день народження в колі найближчих людей.

{youtube}sLQQXdegyWY{/youtube}

f t g