Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

«Майбутнє лісу у твоїх руках»

Автор І.Радковець

У Володимирівському  лісництві висаджували нові сосни. Ділянка, присвячена пам’яті колишнього директора і головного інженера ДП «Н.-Сіверське лісове господарство» Федора Сивухи, який присвятив своє життя лісу. До цієї справи залучали і учнів Чайкинського НВК. В рамках акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" до Володимирівського лісництва приїхали керівництво ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство", представники РДА та учні Чайкинської школи.

Місячник акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" проходив по всій області, зокрема і в м. Н.-Сіверський. Започаткована дана акція Державним агентством лісових ресурсів разом з Міністерством освіти. В рамках цієї акції у Володимирівському лісництві у п'ятому кварталі було висаджено нові сосни, а зроблено це у пам'ять про його колишнього директора і головного інженера Федора Сивухи, який присвятив своє життя лісу.

Микола Засько - директор ДП "Н.-Сіверське лісове господарство": "Ми робимо все, щоб пам'ять нашого колеги залишилась у лісництві. Посадковий матеріал ми привезли з Володимирівського розсадника. В цьому році плануємо засадити 230 га - це вдвічі більше, ніж в минулі роки".

Від початку акції працівниками Державного підприємства "Н.-Сіверське лісове господарство" вже насаджено нових культур 74га. Долучаються до цієї справи і представники райдержадміністрації.

Михайло Косенко - начальник управління АПР РДА у Н.-Сіверському районі: "Я хотів би, щоб кожен мешканець села і міста взяв участь у цій акції по наведенню санітарного порядку, а також садінні дерев, лісу."

Головної метою, з якою проводиться акція "Майбутнє лісу в твоїх руках", є залучення молоді до лісництва, роз'яснення, що таке ліс, та виховання бережливого ставлення до природи. До посадки дерев на цій ділянці були запрошені учні Чайкинського НВК.

Алла Шкалаберда - учениця 9 класу Чайкинського НВК: "Нас запросили саджати ялинки, ми не відмовились. Мені дуже подобається саджати ліси, відновлювати їх, ходити сюди. Тут дуже гарно, свіже повітря. Ми з друзями завжди допомагаємо і ніколи не вирубуємо лісів".

Тож нехай ця корисна справа, як садіння дерев, продовжується не тільки під час акції, але і після, адже майбутнє лісу у наших руках.

{youtube}vi443tTU2Z8{/youtube}

f t g