Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Благоустрій міста – головна тема сходів мешканців Новгород-Сіверського

Автор І.Радковець

На порядку денному сходів мешканців міста були: звіт міського голови про проведену роботу за 2012 рік та програма соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік, зміцнення законності та правопорядку на території міської ради. Найбільш проблемні питання, що були озвучені мешканцями міста, стосувались доріг та тротуарів, які мають жахливий стан, інвентаризації об'єктів в місті. Порушувались питання про встановлення знаків пішохідного переходу. Архітектор району Михайло Іванченко обурювався на міську раду за те, що його не запрошують на виконкоми, що стосуються земельних питань. На запитання Тамари Горілої щодо благоустрою вул. Коротченка Сергій Пунтус відповів, що проектно-кошторисна документація вже на стадії завершення. Жителі міста запитували про ремонт тротуару по вул. Леніна. Олена Бурико наголошувала на перейменуванні вулиць, зокрема площі Леніна на площу Князя Ігоря. Небайдужі містяни зазначали на важливості збереження й розвитку туристичних можливостей міста. Борис Домоцький, Віталій Кром дуже обурювались на міську владу через глобальну проблему сміття, про організацію його вивезення та можливість укладення договору й на це податку. Зокрема Сергій Пунтус на це питання зазначив.

Сергій Пунтус – міський голова: «Ми хочемо для міста взяти контейнери і контейнеровоз. У визначених місцях поставити контейнери, щоб їх контейнеровоз забирав. На тих вулицях, які відокремлені від центра міста, я вважаю, треба пустити транспорт за графіком по збиранню сміття».

Окрім сміття, Віталій Кром говорив про міську лазню, яку й досі не відремонтували. Як зазначив мер міста, на її відновлення в цьому році кошти в бюджеті не передбачені. Старший дільничний інспектор РВ УМВС Сергій Хавлук зупинився на питанні, що стосується законності та правопорядку на території міської ради. По закінченню зборів громадян голова РДА В'ячеслав Кауфман висловив свою думку щодо благоустрою міста.

В’ячеслав Куфман – голова райдержадміністрації: «Сьогодні доріг по вулицям і тротуарів не існує, техніки в місті вистачає, щоб почистити. Хочу зупинитись на інвентаризації всіх наших об’єктів в місті. Стадіон у нас ні в кого не на балансі, паркани теж ні в кого не на балансі. Тепер по вулиці Леніна, я цю вулицю хотів би зробити красивою, новою вулицею. Стоїть одно дерево 2 метри, інше - 25 метрів, в одного гілки стирчать - так відрізали, тому що заважали електродротам.У недільні дні по вулиці до ринку  повністю перекрити рух транспорту. Дуже багато нарікань до міської ради. Спочатку звертаються до вас, а потім йдуть до нас».

Всі присутні на зборах дуже обурювались на міську владу, адже актуальні питання хоч і беруться до уваги, але залишаються невирішеними.

{youtube}XyoNMO8zGc{/youtube}

f t g