Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

І знову про сміття…

Автор О.Кримова

З настанням весни наше місто знову потопає в купах сміття. З цього приводу в міській раді було проведено громадське слухання. Які ж питання порушувались та які шляхи їх вирішення були запропоновані.

З настанням весни прокидається природа, пригріває сонечко і вулиці міста знову вкриті різним непотребом, зокрема купами сміття. Дивує позиція багатьох новгород-сіверців, які свідомо викидають непотріб на вулиці міста. То ж давайте дізнаємось, як мешканці міста вирішують цю проблему.

"Ми вивозимо своє сміття, якщо не багато, у смітнички, які стоять по нашому місту. Як ви вважаєте, чому в нас місто таке забруднене? Треба контейнери ставити і щоб вони вивозились, і люди б знали куди звалювати сміття."

"Сміття я вивожу тільки на смітник, тому що являюсь патріотом нашого міста, і не хочу щоб наше місто потопало в смітті. Перш за все, залежить від свідомості наших мешканців, і від місцевої влади.

Нещодавно в міській раді було проведено громадське слухання з питань - як організувати збір і вивіз сміття від жителів міста. В обговоренні питань брали участь підприємці, представники громадського об'єднання "Княжий град", дільничний інспектор районного відділу внутрішніх справ і просто жителі міста, яких також хвилює це питання. Міський голова Сергій Пунтус запропонував декілька шляхів вирішення цих проблем.

Сергій Пунтус - міський голова: "Перший варіант - це рух про графіку, другий варіант - це змішані контейнери та рух за графіком по окремим вулицям, і третій варіант - це винос мішків на проїжджу частину."

В результаті довготривалого обговорення прийшли до висновку, що для нашого міста найбільш дієвим варіантом буде встановлення контейнерів і вивіз сміття в зручний для жителів час. Для недобросовісних мешканців міста будуть застосовуватись штрафні санкції. Також Сергій Вікторович зазначив, протягом місяця всі документи будуть підготовлені і на сесії міської ради всі необхідні рішення будуть прийняті.

Сергій Пунтус - міський голова: "Протягом місяця в нас буде сесія міської ради і виконком міської ради. До виконкому міської ради необхідні документи і матеріали будуть підготовлені, і всі рішення з цього приводу ми на двох сесіях приймемо."

Але треба пам'ятати, що про екологічний і санітарний стан нашого міста повинні дбати не тільки жителі, а й керівництво міста. І ми маємо надію, що міська рада зробить те, що обіцяє. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наше місто привабливим, як для місцевих жителів так і для туристів.

{youtube}rzteUcIoFqo{/youtube}

f t g