Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З 11 січня відбудуться зміни руху електропоїздів у напрямку Шостка-Київ

Автор А.Чернявська

Для всіх громадян новорічні та різдвяні свята - це період подорожей та відпусток, а для залізничників - напружена і копітка робота, адже треба задовольнити потреби кожного клієнта. Також з 11 січня відбудеться зміна розкладу руху електропоїздів у напрямку Шостка-Київ та відміняються деякі потяги в цьому ж напрямку.

 

У період новорічних свят значно зростає пасажиропотік на залізницях. За словами начальника залізничної станції "Н.-Сіверський" Віталія Тівецького, багато наших громадян їдуть кудись відпочивати або ж до родичів, щоб зустріти новорічні свята. Люди намагаються заздалегідь придбати потрібні квитки. Проблеми із цим поки що не виникало.

Віталій Тівецький - начальник залізничної станції "Новгород-Сіверський": «Люди беруть квитки завчасно. Найбільш популярні напрямки – це Київ, Москва, Львів».

На даний період найбільш проблемним напрямком є Московський, адже велика кількість заробітчан приїжджають на свята додому.

Віталій Тівецький - начальник залізничної станції "Новгород-Сіверський" «Є квитки тільки на 13 січня на Московський напрямок. Хто планував поїздку, купили квитки завчасно. Також буде можливість купити квитки в день відправлення потягу».

Новорічні свята принесли з собою не лише радість, а й внесли деякі зміни в розклад руху електропоїздів зі станції «Шостка» до Києва.

Віталій Тівецький - начальник залізничної станції "Новгород-Сіверський" «Відміняється потяг, який відправлявся з Шостки о 15:08 і по вихідних днях не буде швидкісної електрички, яка відправлялась о 17:29. З 11 січня з Києва буде потяг о 5:05, 12:55 та 18:52».

Причина відміни руху цього електропоїзду поки що невідома, чи буде це тимчасово, чи постійно - наразі працівники залізничної станції дати відповідь не можуть. А взагалі залізничники рекомендують пасажирам завчасно планувати поїздки, і по можливості обирати для подорожей не вихідні, а будні дні.

{youtube}NhsfyiY1GtM{/youtube}

f t g