Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Подарунки від дітей із США отримали діти ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Автор В.Набока

Подарунки аж із США в м. Н.-Сіверський біля головної ялинки міста отримали діти ліквідаторів та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС.

В період Новорічних свят Сіверщину в межах міжнародної програми "Самаритянська сумка" відвідав народний депутат України 3-4 скликання Олег Петров. Він біля головної ялинки міста поспілкувався з дітьми ліквідаторів аварії на ЧАЕС та їхніми батьками, які прибули на зустріч з села Пушкарі та нашого міста. Також їм подарував різдвяні подарунки. Ще такі подарунки передадуть до Дігтярівки, Печенюг, Грем'яча, Будища та Ковпинки. Окрім того, в межах програми було заплановано відвідати Чорнотичі та Коропський район. "В цьому напрямку роботи вистачає", - зазначив Олег Петров.

Олег Петров - народний депутат України 3-4 скликання: "Ми працюємо разом зі спілкою ліквідаторів, і допомагаємо в першу чергу дітям з малозабезпечених сімей.  Діти самі збирають ці подарунки. На наклейці зазначений вік. Залежно від статі зазначалося: "boy", або "girl" і вік відповідно. Тобто дитина дитині робить подарунок до Різдва. Я пишаюсь, що я є часткою цієї програми і можу донести до наших дітей радість".

Діти та батьки щиро раділи таким різдвяним подарункам.

-  Мені дуже сподобались подарунки і я дуже вдячна.

Подарунки дуже гарні і яскраві. Мені дуже сподобались.

Спасибі велике Олегу Петрову за те, що він привітав всіх дітей з Новим роком. Побажав їм всього найкращого, подарував гарний настрій і посмішки. Дуже дякую.

Також організатори заходу не оминули увагою й ліквідатора І категорії, І групи інвалідності Анатолія Худорбу, який втратив обидві ноги. Йому подарували механізований інвалідний електровізок. Тепер чоловік зможе пересуватися будь-де, без сторонньої допомоги.

Анатолій Худорба: "Дякую вам. Зможу їздити куди завгодно. Нема слів. Давно мріяв".

Кожна людина на світі прагне уваги і підтримки, кожен чекає свята. Тож дуже добре, що існують подібні благодійні проекти такі як "Самаритянська сумка" та люди, які не байдужі до чужого горя.

{youtube}bTwVaNNRbPE{/youtube}

f t g